۲۰ هزار رأی اولی از قم در انتخابات ۱۴۰۰ شرکت می‌کنند
۲۰ هزار رأی اولی از قم در انتخابات ۱۴۰۰ شرکت می‌کنند

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از  قم ، بیژن سلیمان پور ظهر امروز در حاشیه جلسه کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی انتخابات اظهار داشت: اصحاب رسانه دارای جایگاه مهمی در آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی و تولید محتوا در خصوص مشارکت حداکثری مردم در انتخابات هستند. معاون استاندار […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از  قم ، بیژن سلیمان پور ظهر امروز در حاشیه جلسه کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی انتخابات اظهار داشت: اصحاب رسانه دارای جایگاه مهمی در آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی و تولید محتوا در خصوص مشارکت حداکثری مردم در انتخابات هستند.

معاون استاندار قم افزود: خانه مطبوعات به‌عنوان یک ظرفیت بالنده و اثربخش، باید تلاش کند تا الفت و همدلی میان اعضای خانه مطبوعات برقرار باشد، اگر چنین بستری فراهم شود، موانع و ناخالصی‌ها کنار می‌رود.

وی بابیان اینکه اصحاب رسانه باید به‌دوراز نگرش‌های سیاسی و جناحی، مردم را به مشارکت حداکثری دعوت کنند عنوان کرد: انتظار از خانه مطبوعات رسیدگی به وضعیت خبرنگاران و تولید محتوا دور از جناح‌بازی است، بلکه همه باید در جهت نظام و مردم قدم برداریم.

سلیمان پور خاطرنشان کرد: ۲۰ هزار رأی اولی در انتخابات ۱۴۰۰ قم حضور دارند که ظرفیت مهمی در افزایش مشارکت در این رویداد بزرگ است، دراین‌باره همه رسانه‌ها باید برای انتخاباتی پرشور و حداکثری تلاش کنند و از طرفی هر دولتی که به کار بیاید باید خدمت را سرلوحه فعالیت‌ها قرار دهد.

برگزاری رزمایش همدلی در پردیسان قم به‌روایت تصویرتنها ۵ درصد اراضی قم زراعی و قابل‌کشت است/تشکیل ۸۵۷ پرونده تغییر کاربری غیرمجاز اراضی کشاورزیفاز نخست مترو قم تا خردادماه به بهره‌برداری می‌رسدامیرآبادی: افزایش بودجه‌های استان قم در قانون ۱۴۰۰/مناطق محروم ساماندهی استان می‌شوند

وی با اشاره به تشکیل کمیته رصد نارضایتی مردم با توجه به در پیش بودن انتخابات نیز گفت: هدف از تشکیل این کمیته، رصد و پایش نارضایتی‌ها در سطح جامعه است.

معاون استاندار قم بابیان اینکه کار رسیدگی به صلاحیت داوطلبان شوراهای اسلامی شهرهای قم در هیئت‌های اجرایی به پایان رسید تصریح کرد: این صلاحیت‌ها، به هیئت‌های نظارت ارسال شد، خوشبختانه تعامل و هماهنگی‌ خوبی بین هیئت‌های اجرایی نظارت و بازرسی انتخابات وجود دارد.