به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا از قم، دکتر محبی  در جلسه کمیته اجرایی واکسیناسیون گفت: بیش از ۷ هزار واکسن کرونا جدید وارد قم شده است که بر اساس شیوه نامه های وزارت بهداشت در حال تزریق است. وی بیان داشت: در حال حاضر ۱۸ هزار دوز واکسن […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا از قم، دکتر محبی  در جلسه کمیته اجرایی واکسیناسیون گفت: بیش از ۷ هزار واکسن کرونا جدید وارد قم شده است که بر اساس شیوه نامه های وزارت بهداشت در حال تزریق است.

وی بیان داشت: در حال حاضر ۱۸ هزار دوز واکسن مرحله اول و دوم به قم وارد شده است که ۷ هزار و ۵۰۰ نفر تاکنون به آنها واکسن تزریق شده و مابقی گروه ها نیز در حال انجام و یا منتظر زمان نوبت دوم هستند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: پرسنل بهداشت و درمان، پاکبانان، جانبازان، سالمندان، بیماران خاص، کارمندان آرامستان ها و… از جمله گروه هایی بوده اند که تاکنون واکسن به آنها تزریق شده است.

وی افزود: واکسن به گروه های هدف بر اساس برنامه در حال انجام است و تمام تلاش و هدف ما این است که بتوانیم بر اساس دستورالعمل ها واکسن ها را تزریق کنیم.