بهرام سرمست در پیامی به مناسبت ۲۹ فروردین ماه آورده است: بسمه تعالی» “۲۹ فروردین” روز پاسداشت شجاعت و دلاور مردی های ارتش جمهوری اسلامی ایران است. نیروی شجاع و غیرتمندی که به عنوان پشتوانه، دژ مستحکم و حافظ پرتوان نظام و انقلاب، همواره در عرصه دفاع از کیان و تمامیت ارضی کشور، خوش درخشیده […]

بهرام سرمست در پیامی به مناسبت ۲۹ فروردین ماه آورده است:

بسمه تعالی»

“۲۹ فروردین” روز پاسداشت شجاعت و دلاور مردی های ارتش جمهوری اسلامی ایران است. نیروی شجاع و غیرتمندی که به عنوان پشتوانه، دژ مستحکم و حافظ پرتوان نظام و انقلاب، همواره در عرصه دفاع از کیان و تمامیت ارضی کشور، خوش درخشیده و با تقدیم هزاران شهید، جانباز و ایثارگر، کارنامه درخشان و پرافتخاری را در راه حفظ عزت و استقلال میهن عزیز اسلامی و شرافت ملت ایران بر جای نهاده است.
ارتش توانمند، با گذشت بیش از چهار دهه از حیات طیبه انقلاب اسلامی و به مدد تجارب ارزشمند هشت سال دفاع مقدس و بهره مندی از نیروهای مجرب، متعهد و متخصص و توانمندی در تولید پیشرفته ترین و مجهزترین ابزار ها و ادوات نظامی، امروز به عنوان یکی از برجسته ترین و کارآمدترین یگان های نظامی در بین نیروهای مسلح منطقه و جهان شناخته می شود. یگانی که درکنار انجام موفق و تحسین برانگیز مأموریت های دفاعی، در عرصه سازندگی و عمران و آبادانی کشور و خدمت رسانی به مردم در بحران ها و حوادث طبیعی به ویژه در عرصه مقابله با بحران کرونا نیز سهم ویژه و حائز اهمیتی را ایفاء نموده است.
ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عزیز ارتش، فرارسیدن روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را به تمامی نیروهای شجاع، مخلص، فداکار و جان برکف ارتش در سراسر کشور به ویژه فرماندهان و پرسنل دلاور این یگان در استان قم تبریک و تهنیت عرض نموده و عزت، سربلندی و اقتدار نیروهای مسلح کشور را در مسیر تحقق آرمان های بلند امام راحل و فرامین فرماندهی معظم کل قوا و تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج)، از درگاه خداوند متعال مسألت دارم.