لیگ برتر بسکتبال| شیمیدر سوم شد/ شاهکار کاظمی در آخرین بازی
لیگ برتر بسکتبال| شیمیدر سوم شد/ شاهکار کاظمی در آخرین بازی

– اخبار ورزشی – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم، تیم‌های شیمیدر قم و پالایش نفت آبادان امروز (شنبه – ۲۸ فروردین ماه) در دیدار رده‌بندی لیگ برتر بسکتبال از ساعت ۲۰:۳۰ به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه ۹۰ بر ۸۵ به سود شیمیدر […]

– اخبار ورزشی –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم، تیم‌های شیمیدر قم و پالایش نفت آبادان امروز (شنبه – ۲۸ فروردین ماه) در دیدار رده‌بندی لیگ برتر بسکتبال از ساعت ۲۰:۳۰ به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه ۹۰ بر ۸۵ به سود شیمیدر تمام شد تا این تیم به مقام سومی لیگ برتر فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ برسد. 

بازی در کوارتر نخست ۱۶ – ۱۶ مساوی شد و کوارتر دوم ۱۹ بر ۱۶ به سود نفت به پایان رسید. شیمیدر در کوارتر سوم ۲۵ بر ۱۸ برنده شد و با وجود اینکه کسب عنوان سومی، انگیزه خاصی برای طرفین نداشت اما نفتی‌ها، کوارتر چهارم را ۲۵ بر ۲۱ به سود خود پایان دادند تا با ثبت نتیجه ۷۸ بر ۷۸، تکلیف تیم برنده به وقت اضافه کشیده شود.

شمیدر در وقت اضافه نخست ۱۲ بر ۷ حریفش را شکست داد تا عنوان سومی را به خود اختصاص داده باشد.

ستاره این میدان، ارسلان کاظمی از شیمیدر با رکورد خارق‌العاده  33 امتیاز و ۲۲ ریباند بود. ارل رولند هم ۲۵ امتیاز و ۱۲ پاس گل دیگر برای شیمیدر داشت. در تیم نفت هم سعید داورپناه ۱۹ امتیاز، پنج ریباند و پنج پاس گل و سالار منجی ۱۵ امتیاز و ۱۱ ریباند داشتند.

سری پنجگانه فینال لیگ برتر بسکتبال از فردا (یکشنبه – ۲۹ فروردین) با تقابل دو تیم شهرداری گرگان و مهرام از ساعت ۲۱:۳۰ آغاز خواهد شد.

لیگ برتر بسکتبال/شیمیدر باز هم حریف شهرداری نشد/گرگان یک پیروزی تا فینال فاصله دارد