به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، رضا هاشمی‌ماد مدیر امور ورزش دانشگاه آزاد قم گفت: دوره‌های آموزشی مربیگری و داوری تعدادی از رشته‌های ورزشی کاربردی مخصوص دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد قم برگزار می‌شود. هاشمی‌ماد افزود: هیئت ورزش‌های همگانی استان قم دارای ۶۰ کمیته در رشته‌های […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، رضا هاشمی‌ماد مدیر امور ورزش دانشگاه آزاد قم گفت: دوره‌های آموزشی مربیگری و داوری تعدادی از رشته‌های ورزشی کاربردی مخصوص دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد قم برگزار می‌شود.

هاشمی‌ماد افزود: هیئت ورزش‌های همگانی استان قم دارای ۶۰ کمیته در رشته‌های بسیار متنوع و جذاب است که می‌تواند برای جامعه دانشگاهی مناسب باشد و مورد استقبال قرار بگیرد.

مدیر امور ورزشی دانشگاه آزاد قم از برگزاری همایش‌های تخصصی علمی و ورزشی در این دانشگاه خبر داد و گفت: نشست هم‌اندیشی متعددی با هیئت ورزش‌های همگانی، دانشگاه علمی و کاربردی نیروی انتظامی و مدرسان فدراسیون ورزش‌های همگانی با هدف برگزاری دوره‌های آموزشی، مربیگری، داوری و سخنرانی‌ها، کارگاه‌ها و همایش‌های تخصصی علمی و ورزشی برای دانشگاهیان انجام شده است.

وی با تأکید بر اینکه همکاری با نهاد‌های ورزشی استان قم و کشور موجب حمایت و رونق ورزش در عرصه دانشگاه می‌شود، یادآور شد: با توجه به وجود رشته تحصیلی تربیت‌بدنی و علوم ورزشی برای سه مقطع کاردانی، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته در دانشگاه آزاد قم، برگزاری دوره‌های تخصصی ورزشی موجب جذب علاقه‌مندان به تحصیل در رشته‌های تربیت‌بدنی و علوم ورزشی در این دانشگاه خواهد شد.