جریمه میلیاردی برای قاچاقچیان موتورسیکلت در قم
جریمه میلیاردی برای قاچاقچیان موتورسیکلت در قم

مهدی ریاضی در گفت و گو با ایسنا عنوان کرد: یک شرکت تولیدی موتورسیکلت که در خارج از استان قم با استفاده از اسناد جعلی و قطعات قاچاق اقدام به مونتاژ و فروش موتورسیکلت سنگین می‌کرد، شناسایی شد. وی ادامه داد: پرونده قاچاق برای این شرکت تشکیل شد و جهت سیر مراحل رسیدگی به اداره […]

مهدی ریاضی در گفت و گو با ایسنا عنوان کرد: یک شرکت تولیدی موتورسیکلت که در خارج از استان قم با استفاده از اسناد جعلی و قطعات قاچاق اقدام به مونتاژ و فروش موتورسیکلت سنگین می‌کرد، شناسایی شد.
وی ادامه داد: پرونده قاچاق برای این شرکت تشکیل شد و جهت سیر مراحل رسیدگی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان قم ارسال شد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قم اظهار کرد: با تشکیل پرونده، شعبه اول ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی قم، ضمن احضار مدیرعامل، استماع اظهارات و اخذ آخرین دفاعیات وی، به دلیل عجز متهم از ارائه مدارک مثبته، پس از رسیدگی، اتهام قاچاق را محرز و مسلم دانسته.

وی افزود: شعبه اول ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی قم، شرکت را علاوه بر ممنوعیت فعالیت به مدت یکسال و ضبط موتورسیکلت های قاچاق مکشوفه، به مبلغ یک میلیارد و ۴۳۴ میلیون تومان جزای نقدی در حق دولت محکوم کرد.
ریاضی در پایان خاطر نشان کرد: بر اساس قانون، موتورسیکلت‌های کشف شده قاچاق توسط مرجع کاشف، به اداره جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان تحویل داده شد.
انتهای پیام