امر به معروف حس امید را در دل‌ها روشن می‌کند
امر به معروف حس امید را در دل‌ها روشن می‌کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، اعضای قرارگاه امر به معروف و نهی از منکر ثارالله استان قم ظهر امروز به‌منظور بررسی وضعیت فرهنگی و حوزه عفاف و حجاب استان، در سالن محراب شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) با آیت‌الله سیدمحمد سعیدی تولیت آستان مقدس […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، اعضای قرارگاه امر به معروف و نهی از منکر ثارالله استان قم ظهر امروز به‌منظور بررسی وضعیت فرهنگی و حوزه عفاف و حجاب استان، در سالن محراب شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) با آیت‌الله سیدمحمد سعیدی تولیت آستان مقدس و نماینده ولی‌فقیه در استان قم دیدار و به ارائه گزارشی از اهم فعالیت‌های یک سال و نیم گذشته این قرارگاه پرداختند.

آیت الله سعیدی نیز طی سخنانی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شیعیان در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: یاد امام زمان(عج) در تمام حالات و اعمال برای ما راه گشا است و این امر باید به عنوان یک تکلیف دنبال شود و این یاد باید با توجه همراه باشد.

وی با تشکر از فعالیت‌های انجام در قرارگاه ثارالله عنوان کرد: کارهایی که شما انجام می‌دهید جزء مفاخر است که حتما موجب خوشنودی حضرت بقیه الله(عج) خواهد شد.

تولیت حرم حضرت فاطمه معصومه(س) گفت: استمرار بر امر به معروف و نهی از منکر، احساس خستگی نکردن و کم هزینه بودن این حرکت موجب دوام و اثر بخشی بیشتر آن خواهد شد اما در نقطه مقابل احساس ناامیدی، قوت دشمن و از دست رفتن شعائر دینی را به دنبال خواهد داشت.

وی با اشاره به فعالیت‌های انجام شده در قرارگاه ثارالله گفت: کارهایی که در این قرارگاه انجام می‌شود وقتی در کنار هم قرار می‌گیرد حس امید را در دل‌ها روشن می‌کند؛ تلاشگران این قرارگاه باید نگاهشان و هدفشان ظهور حضرت ولی عصر(عج) و رضایت ایشان باشد و با یک برنامه‌ریزی کلان به کار خود ادامه دهند.

در ادامه تعدادی از اعضای دیگر قرارگاه ثارالله استان قم به بیان دیدگاه‌ها، پیشنهادات و مشکلات موجود با موضوع امر به معروف ونهی از منکر پرداختند.