آتش‌سوزی در کارگاه تعمیر خودرو در قم
آتش‌سوزی در کارگاه تعمیر خودرو در قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، عباس جعفری اظهار کرد: این آتش سوزی ساعت ۱۱ و ۱۰ دقیقه امروز شنبه ۲۸ فروردین ماه به مرکز فرماندهی آتش نشانی قم اعلام و نخستین خودروها از ایستگاه آتش نشانی جوادالائمه به محل حادثه اعزام شدند. مدیرعامل سازمان آتش نشانی […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، عباس جعفری اظهار کرد: این آتش سوزی ساعت ۱۱ و ۱۰ دقیقه امروز شنبه ۲۸ فروردین ماه به مرکز فرماندهی آتش نشانی قم اعلام و نخستین خودروها از ایستگاه آتش نشانی جوادالائمه به محل حادثه اعزام شدند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم افزود: با توجه به وسعت حریق و ترافیک سنگین در محل درخواست واحدهای کمکی شد و در پی آن  ۱۲ خودرو عملیاتی به همراه خودرو تجهیزات و آبرسان به محل اعزام شدند.

جعفری با بیان اینکه بیش از ۴۰ آتش نشان به همراه تجهیزات عملیاتی در محل حادثه حضور داشتند، گفت: با تلاش آتشنشانان پرتلاش و زحمت کش، اجازه سرایت آتش به منازل اطراف داده نشد و تنها سه خودرو موجود در کارگاه به طور کامل دچار حریق شده و دودزندگی به طبقات فوقانی و منازل اطراف مشاهده شد.

وی گفت: در این حادثه متاسفانه ۵ آتش نشان به علت شدت بالای حرارت و فضای اطفایی موجود در داخل کارگاه دچار مصدومیت‌های جزیی شدند و خوشبختانه کارکنان کارگاه دچار مصدومیت نشدند.

انتهای پیام/۲۲۵۸