هیات گلف قم زمین مناسب برای تمرین ندارد

رضادلاورزاده در گفت‌وگو با ایسنا عنوان کرد: رشته ورزشی گلف دراستان قم ۷۰ورزشکار سازمان یافته دارد اما هیچ زمین مناسبی برای گلف در اختیار هیات قرار نگرفته است. وی افزود: عده‌ای از ورزشکاران با جمع‌آوری هزینه بین خودشان یک زمین خاکی در خیابان جمهوری برای گلف ساخته‌اند و در آن جا تمرین می‌کنند. دلاورزاده درخصوص […]

رضادلاورزاده در گفت‌وگو با ایسنا عنوان کرد: رشته ورزشی گلف دراستان قم ۷۰ورزشکار سازمان یافته دارد اما هیچ زمین مناسبی برای گلف در اختیار هیات قرار نگرفته است.

وی افزود: عده‌ای از ورزشکاران با جمع‌آوری هزینه بین خودشان یک زمین خاکی در خیابان جمهوری برای گلف ساخته‌اند و در آن جا تمرین می‌کنند.

دلاورزاده درخصوص قهرمانان و ملی پوشان استان در این رشته گفت: علیرغم امکانات بسیار محدود در رشته گلف ورزشکاران موفقی در استان قم داریم که در مسابقات گوناگون به روی سکو رفته و مدال های رنگارنگی برای استان قم کسب کرده اند؛ همچنین در رشته گلف حمید منصوری به تیم ملی دعوت و در اردو های آماده سازی تیم ملی شرکت کرده است.

وی ادامه داد: در رشته وودبال نیز ما دو ورزشکار در اردوی انتخابی تیم ملی داشتیم که آقای ملکی موفق شد همراه تیم ملی در مسابقات جهانی تایلند حضور پیدا کند و در نهایت نیز رتبه نهم را کسب کرد، وی همچنین در مسابقات بین المللی تبریز موفق به کسب مقام دوم شده بود.

رییس هیات گلف استان قم اظهارکرد: گلف استان قم سال۹۷ پس از ۱۶ سال موفق به حضور در سوپرلیگ گلف کشور شد اما با توجه به محدودیت منابع و امکانات نتوانستیم تیم را در سوپرلیگ حفظ کنیم.

وی افزود: از روز دوشنبه بیستم آبان ماه انتخابی تیم استان برای حضور در مسابقات لیگ دسته اول کشور را برگزار خواهیم کرد و ۲۵آبان ماه نیز برای حضور در این مسابقات تیم عازم اصفهان خواهد شد.

دلاورزاده در خصوص زمین های درحال احداث اظهار کرد: در مجموعه ورزشی کارگر زمینی استاندارد برای مینی گلف توسط بخش خصوصی در حال آماده سازی است که در حال رایزنی با بخش خصوصی هستیم تا این مجموعه نیز زیر نظر هیات گلف قرار بگیرد.

وی ادامه داد: در مجموعه ورزشی شهدا جوادالائمه نیز زمینی در حال آماده سازی است که تا به اینجا بیش از نیمی از کار انجام شده و تا پایان سال از این زمین نیز بهره یرداری خواهد شد؛ با بهره برداری از این زمین منطقه نیروگاه که استعداد زیادی در زمینه مینی گلف دارد تحت پوشش کامل قرارخواهد گرفت.

انتهای پیام