محموله قاچاق قطعه‌های رایانه در قم کشف شد
محموله قاچاق قطعه‌های رایانه در قم کشف شد

به گزازش صبح جمعه ایرنا، سردار سید محمود میرفیضی در گفت و گویی اظهارداشت: ماموران یگان امداد فرماندهی انتظامی شهرستان قم حین گشت زنی و کنترل خودروهای عبوری در محور مواصلاتی استان، یک دستگاه خودرو پژو را به ظن حمل کالای قاچاق متوقف کردند. وی افزود: در ادامه با هماهنگی مقام قضایی استان خودرو  به پلیس امنیت […]

به گزازش صبح جمعه ایرنا، سردار سید محمود میرفیضی در گفت و گویی اظهارداشت: ماموران یگان امداد فرماندهی انتظامی شهرستان قم حین گشت زنی و کنترل خودروهای عبوری در محور مواصلاتی استان، یک دستگاه خودرو پژو را به ظن حمل کالای قاچاق متوقف کردند.

وی افزود: در ادامه با هماهنگی مقام قضایی استان خودرو  به پلیس امنیت اقتصادی منتقل و در بازرسی صورت گرفته ۷۸۶ قطعه لوازم جانبی رایانه و یک هزار و ۵۳۱ عدد لوازم خرازی فاقد مجوز و قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامی قم گفت: کالاها به سازمان تملیکی تحویل و نمونه آنها نیز جهت ارزش گذاری به گمرک ارسال شد که کارشناسان ارزش آن را ۲۸ میلیارد ریال اعلام کردند.

سردار میرفیضی اضافه کرد: در نهایت متهم به همراه پرونده تشکیل شده به مرجع قضایی استان معرفی و برای وی قرار قانونی صادر شد./