امیرآبادی: افزایش بودجه‌های استان قم در قانون ۱۴۰۰/مناطق محروم ساماندهی استان می‌شوند
امیرآبادی: افزایش بودجه‌های استان قم در قانون ۱۴۰۰/مناطق محروم ساماندهی استان می‌شوند

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از  قم ، احمد امیرآبادی امروز ظهر امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان که در سالن جلسات استانداری برگزار شد اظهار داشت: در مجلس تلاش شد اتفاقاتی برای استان در سال ۱۴۰۰ رخ دهد که ازجمله آن ساماندهی […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از  قم ، احمد امیرآبادی امروز ظهر امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان که در سالن جلسات استانداری برگزار شد اظهار داشت: در مجلس تلاش شد اتفاقاتی برای استان در سال ۱۴۰۰ رخ دهد که ازجمله آن ساماندهی مناطق محروم قم است.

وی افزود: در بودجه ۱۴۰۰ حدود ۲۰۷ میلیارد تومان برای مناطق محروم قم در نظر گرفته‌شده و ۱۵ منطقه محروم در قم برای ساماندهی مشخص و شناسایی‌شده است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی همچنین از اضافه شدن ۴۰میلیارد تومان بودجه برای بیمارستان حضرت زهرا(س)خبرداد و گفت:شهرداری قم نیز برای کمک به پیشبرد این پروژه اعلام آمادگی کرده که به‌زودی باید به آن پرداخته شود.

ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی در قم فعال استثبت پایین‌ترین نرخ تورم کشور در قم/مردم انتظار کنترل تورم و تامین کالاهای اساسی دارندشناسایی ۱۳ منطقه قرمز و بحرانی کرونایی در قم / تا دو هفته دیگر با بحران روبه‌رو هستیم

وی بر پیگیری‌های لازم برای دریاچه نمک قم تأکید کرد و گفت : ۵ میلیارد تومان برای جاده دریاچه نمک قم اختصاص داده‌شده که شاید به‌ظاهر مبلغ ناچیزی باشد اما قول‌هایی برای کمک در این زمینه از وزیر صنایع گرفته‌شده که برای دریافت آن، باید عملیات آن را به‌زودی آغاز کنیم.

امیرآبادی به‌اضافه شدن مبلغ قابل‌توجهی به صندوق سرمایه‌گذاری اطراف حرم اشاره و عنوان کرد: باید از ظرفیت این صندوق برای اطراف حرم مطهر استفاده شود.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی همچنین از پیش‌بینی زمینه‌های خوبی برای جذب اعتبارات شهرداری بخصوص در بحث اوراق مشارکت خبر داد.

امیرآبادی در سخنان خود همچنین به‌اضافه شدن ۱۰ میلیارد تومان بودجه برای اردوگاه آیت‌الله بها الدینی بسیج سازندگی و افزایش بودجه برای مسجد جمکران و مرکز نشر آثار دفاع مقدس اشاره کرد.

وی بابیان اینکه حقوق رزمنده‌ها از ۹۰۰ هزار تومان ۲میلیون و۲۰۰ هزار تومان افزایش‌یافته است از سپاه و بسیج قم خواستار شد تا با اعلام عمومی لیستی از رزمندگان که ۶ ماه سابقه حضور در جبهه دارند جهت رد شدن حقوق برایشان تهیه و معرفی کند.