دوره «جریان شناسی زن و خانواده پس از انقلاب اسلامی» برگزار می شود
دوره «جریان شناسی زن و خانواده پس از انقلاب اسلامی» برگزار می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری مهر، زهرا داورپناه معاون ترویج و همکاری علمی پژوهشکده زن و خانواده، صبح پنجشنبه با اعلام برگزاری دوره مجازی آشنایی با «جریان شناسی زن و خانواده پس از انقلاب اسلامی» گفت: از جمله اهداف این دوره آشنایی پژوهشگران حوزه زن و خانواده با تحولات […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری مهر، زهرا داورپناه معاون ترویج و همکاری علمی پژوهشکده زن و خانواده، صبح پنجشنبه با اعلام برگزاری دوره مجازی آشنایی با «جریان شناسی زن و خانواده پس از انقلاب اسلامی» گفت: از جمله اهداف این دوره آشنایی پژوهشگران حوزه زن و خانواده با تحولات کلان این عرصه از سال ۵۷ تاکنون است.

معاون ترویج و همکاری علمی پژوهشکده زن و خانواده با بیان اینکه این دوره به کوشش پژوهشکده زن و خانواده به صورت مجازی برگزار خواهد شد، افزود: علاقه‌مندان تا ۲۰ اردیبهشت ماه سال جاری فرصت دارند در این دوره ثبت نام کنند.

وی ادامه داد: این دوره به مدت ۲ ماه از ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ با تدریس حجت الاسلام محمدرضا زیبایی نژاد، رئیس پژوهشکده زن و خانواده برگزار می‌شود.

داورپناه در پایان افزود: شیوه برگزاری دوره به صورت مجازی و آفلاین است و در پایان دوره به شرکت کنندگان، گواهی معتبر از سوی پژوهشکده زن و خانواده اعطا خواهد شد.

لازم به ذکر است علاقه‌مندان به شرکت در این دوره می‌توانند برای ثبت نام به نشانی اینترنتی https://wrc.ir مراجعه نمایند.