برگزاری دوره های مجازی آموزشی ارتقاء پایه نظام مهندسی
برگزاری دوره های مجازی آموزشی ارتقاء پایه نظام مهندسی

علی حسینی با اشاره به همکاری جهاددانشگاهی استان قم با سازمان نظام مهندسی استان، در گفت و گو با ایسنا بیان کرد: دوره های آموزشی ارتقاء پایه نظام مهندسی شامل دوره های آموزشی ۱۶، ۲۴ و۸۴ ساعته در سال ۱۳۹۹ به صورت مجازی در مرکز آموزشذهای آنلاین جهاد دانشگاهی قم به مدت ۲۵۸۲۱ نفر ساعت […]

علی حسینی با اشاره به همکاری جهاددانشگاهی استان قم با سازمان نظام مهندسی استان، در گفت و گو با ایسنا بیان کرد: دوره های آموزشی ارتقاء پایه نظام مهندسی شامل دوره های آموزشی ۱۶، ۲۴ و۸۴ ساعته در سال ۱۳۹۹ به صورت مجازی در مرکز آموزشذهای آنلاین جهاد دانشگاهی قم به مدت ۲۵۸۲۱ نفر ساعت آموزشی برگزار شد.
سرپرست معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی قم اظهارکرد: دوره های آموزشی نظارت، طراحی و محاسبات (ورود به حرفه اجرا و ارتقاء اجرا) ویژه‌ مهندسین طراح، ناظر، محاسب و همچنین مهندسان مجری عضو نظام مهندسی استان، برای بیش از ۲۱۰۰ نفر در ۷۶ دوره آموزشی برگزار شد.
وی با توجه به شرایط موجود کشور در مواجهه با ویروس کرونا که البته یک مسئله بین‌المللی است، امکان آموزش به صورت حضوری فراهم نیست، از این رو جهاددانشگاهی اقدام به راه اندازی مرکز آموزش های الکترونیک نموده و سامانه آموزش های الکترونیک جهاددانشگاهی با هدف افزایش کیفیت آموزش های مجازی راه اندازی شد.
حسینی ضمن تأکید به «تعامل دوسویه اساتید و فراگیران در دوره های آنلاین» گفت: آموزش مجازی و الکترونیک می‌تواند بهترین راهکار برای مهارت افزایی باشد تا بتوانیم از فرصت پیش آمده استفاده بهینه را داشته باشیم.
وی در پایان اظهارکرد: هدف از برگزاری دوره آموزشی ارتقاء پایه نظام مهندسی به صورت مجازی علاوه بر انجام دوره های مورد نیاز مهندسان به منظور ارتقاء، رعایت ضوابط و  پروتکل های بهداشتی با مجوز اداره راه و شهرسازی استان قم و نظام مهندسی ساختمان استان قم بوده است.

انتهای پیام