برگزاری جلسات مطالبه گری از سوی مجمع هماهنگی نیروهای جبهه انقلاب قم
برگزاری جلسات مطالبه گری از سوی مجمع هماهنگی نیروهای جبهه انقلاب قم

سید مهدی میر قیصری امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در قم اظهار کرد: سلسله جلسات مطالبه گری و پرسش و پاسخ در راستای بررسی عملکرد شورای اسلامی شهر قم در طول چهار سال گذشته از سوی مجمع هماهنگی نیروهای جبهه انقلاب قم برگزار می شود. وی بیان کرد: این جلسات با هدف آشنایی […]

سید مهدی میر قیصری امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در قم اظهار کرد: سلسله جلسات مطالبه گری و پرسش و پاسخ در راستای بررسی عملکرد شورای اسلامی شهر قم در طول چهار سال گذشته از سوی مجمع هماهنگی نیروهای جبهه انقلاب قم برگزار می شود.

وی بیان کرد: این جلسات با هدف آشنایی با مشکلات شهر قم و ‌بررسی عملکرد و فعالیت‌های اعضای  شورای اسلامی شهر قم با حضور جمعی از نیروهای انقلابی، نخبگان و فعالان رسانه‌ها برگزار خواهد شد .

دبیر مجمع هماهنگی نیروهای جبهه انقلاب قم تاکید کرد: مجمع هماهنگی نیروهای جبهه انقلاب استان قم به‌عنوان بزرگترین تشکل سیاسی استان در طی سال گذشته برنامه های منسجم و منظمی در راستای پیگیری مشکلات استان و انتقال خواسته‌ها و نظرات نیروهای انقلابی در دیدار با مسؤولین برگزار کرده و در سال جاری مطالبات و انتظارات مقام‌معظم رهبری از شهر مقدس قم را به‌صورت جدی مطالبه خواهد کرد .

وی بیان کرد: نخستین جلسه مطالبه گری با حضور محمود مسگری عضو شورای اسلامی شهر قم روز جمعه ۲۷ فروردین ماه برگزار خواهد شد.