صدور کارت ویژه ملاقات برای مدیران واحدهای تولید با اشتغالزایی بالای  ۵۰ نفر در سال جدید
صدور کارت ویژه ملاقات برای مدیران واحدهای تولید با اشتغالزایی بالای  ۵۰ نفر در سال جدید

دکتر بهرام سرمست استاندار قم در نشست با اعضای اتاق بازرگانی استان قم طی سخنانی با بیان اینکه دولت به تنهایی الگوی خوبی برای توسعه نیست گفت: هرجا توفیقی صورت گرفته است نتیجه ی مشارکت بخش خصوصی بوده است. وی با اشاره به اقتضائات سرمایه گذاری در استان قم اظهار کرد: تلاش برای جذب بخش […]

دکتر بهرام سرمست استاندار قم در نشست با اعضای اتاق بازرگانی استان قم طی سخنانی با بیان اینکه دولت به تنهایی الگوی خوبی برای توسعه نیست گفت: هرجا توفیقی صورت گرفته است نتیجه ی مشارکت بخش خصوصی بوده است.
وی با اشاره به اقتضائات سرمایه گذاری در استان قم اظهار کرد: تلاش برای جذب بخش خصوصی در دستور کار دستگاه های اجرایی می باشد.
استاندار قم با بیان اینکه مدیریت استان به حمایت از بخش خصوصی اعتقاد راسخ دارد افزود: این دغدغه با برداشتن گام های عملی در راستای رفع موانع تولید و توسعه ی واحدهای صنعتی نمود پیدا کرده است.
سرمست با اشاره به صدور کارت ویژه ملاقات خصوصی با مدیران واحدهای با اشتغالزایی بیش از ۱۰۰ نفر در سال ۹۹ افزود: در سال جاری برای مدیران واحدهای کوچک با اشتغالزایی بیش از ۵۰ نفر نیز کارت ملاقات صادر خواهد شد.
وی در ادامه با اشاره به انسجام اتاق بازرگانی در پیشبرد برنامه های اقتصادی استان گفت: باید در کنار تجربه ی اعضای اتاق ، از ظرفیت های علمی و دانش روز بهره گرفته شود.
مقام عالی دولت در استان قم در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فشار تحریم های آمریکا و شیوع کرونا طی یک سال گذشته و تاثیر آن بر اقتصاد کشور گفت: امیدواریم با ایجاد گشایش های اقتصادی و کنترل کرونا بتوانیم با موفقیت از این شرایط عبور کنیم.
استاندار قم همچنین تصویب واردات واکسن توسط بخش خصوصی در ستاد کرونا را مورد توجه قرار داد و خاطرنشان کرد: با توجه به اعلام آمادگی خیرین سلامت بایستی صدور  مجوزهای لازم برای واردات واکسن پیگیری  شود.

انتهای پیام