به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از برنا؛ سرهنگ سلمان آدینه وند، فرمانده یگان امداد پلیس تهران گفت: روز گذشته واحد گشت انتظامی مستقر در عوارضی "تهران – قم" در حین انجام وظیفه از تردد یک دستگاه خودروی سرقتی پراید در محل عوارضی "تهران – قم"  مطلع شدند. او عنوان کرد : […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از برنا؛ سرهنگ سلمان آدینه وند، فرمانده یگان امداد پلیس تهران گفت: روز گذشته واحد گشت انتظامی مستقر در عوارضی "تهران – قم" در حین انجام وظیفه از تردد یک دستگاه خودروی سرقتی پراید در محل عوارضی "تهران – قم"  مطلع شدند.

او عنوان کرد : ماموران مستقر در عوارضی طرح مهار سارق را اجرا و با استفاده از علائم هشدار دهنده به راننده خودرو پراید دستور توقف دادند.

فرمانده یگان امداد پلیس تهران ابراز کرد: راننده خودروی پراید پس از شنیدن دستور ایست پلیس، به علت ترافیک محل متوقف و ماموران موفق شدند راننده و سرنشین  آن را دستگیر و خودروی سرقتی را توقیف کنند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهمان که یک زوج سابقه دار و هر دو دارای محکومیت قضائی بودند  برای تحقیقات تکمیلی تحویل پلیس پیشگیری تهران شد.

بیشتر بخوانید: