به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا از قم، جلسه ستاد مقابله با کرونا با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان و دیگر اعضا ستاد برگزارشد. مدیر کل ورزش و جوانان استان قم ضمن تاکید  بر یکپارچگی در اجرا و اعمال قوانین در راستای اجرای پروتکل های بهداشتی و […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا از قم، جلسه ستاد مقابله با کرونا با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان و دیگر اعضا ستاد برگزارشد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان قم ضمن تاکید  بر یکپارچگی در اجرا و اعمال قوانین در راستای اجرای پروتکل های بهداشتی و برخورد با متخلفین  اظهار داشت: تاکنون ۱۸ باشگاه ورزشی به علت عدم اجرای پروتکل های بهداشتی و تخطی از قوانین ابلاغ شده توسط اداره کل ورزش و جوانان استان پلمپ شدند.

وی افزود: اجرای قوانین بصورت یکسان بر تمامی باشگاه ها و اماکن ورزشی الزامیست و تبعیضی بین اماکن ورزشی نخواهد بود  و باشگاه ها مکلف به همکاری و اجرای قوانین هستند به همین سبب اداره کل ورزش و جوانان، افزایش بازرسین را در دستور کار خود قرار خواهد داد.

منعم در راستای حمایت از باشگاه های ورزشی گفت، باشگاه ها بایستی جز مشاغل درجه یک  قرار گیرند و این موضوع از طرف اداره کل ورزش و جوانان استان قم پیگیری خواهد شد.

وی در ادامه صحبت های خود مطرح کرد: متاسفانه  باشگاههای ورزشی بین تمامی صنوف بیشترین آسیب را در وضعیت کرونا دیده و میبایست پیگیری تسهیلات بانکی و بخشودگی اجاره اماکن ورزشی در دوره تعطیلات را مجددا  در دستور کار قرار گیرد.

بیشتر بخوانید: