توزیع پنجمین مرحله از کمک‌های مومنانه موسسه خیریه دارالاکرام قم
توزیع پنجمین مرحله از کمک‌های مومنانه موسسه خیریه دارالاکرام قم

منوچهر دهشیری امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در قم اظهار کرد: با توجه به اینکه رسالت موسسه دارالاکرام اهداء بورسیه تحصیلی به دانش آموزان مستعد تحصیل فاقد سرپرست موثر است ولی برحسب ضرورت و انسان دوستی نسبت به اهدا کمک‌های مومنانه نیز اهتمام دارد. وی بیان کرد: در همین راستا به مناسبت فرارسیدن […]

منوچهر دهشیری امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در قم اظهار کرد: با توجه به اینکه رسالت موسسه دارالاکرام اهداء بورسیه تحصیلی به دانش آموزان مستعد تحصیل فاقد سرپرست موثر است ولی برحسب ضرورت و انسان دوستی نسبت به اهدا کمک‌های مومنانه نیز اهتمام دارد.

وی بیان کرد: در همین راستا به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان پنجمین مرحله از رزمایش کمک‌های مومنانه موسسه خیریه دارالاکرام حضرت ابوالفضل (ع) انجام گرفت.

مدیر مؤسسه خیریه دارالاکرام شعبه قم خاطرنشان کرد: در این مرحله ۴۶۰ بسته سبد غذایی به ارزش ۵۰۰ هزار تومان به خانواده‌های زیرپوشش اهدا شده است.

وی با بیان اینکه در پنج رزمایش بیش از ۲۵۰۰ سبد موادغذایی و پک بهداشتی توزیع شده است، بیان کرد: ارزش پک‌های اهدا شده یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان بوده است.

دهشیری با دعوت از خیرین برای حمایت از دانش آموزان فاقدسرپرست و جلوگیری از ترک تحصیل آنها گفت: خیرین می توانند برای حمایت از دانش آموزان با استفاده از نرم افزار «به مهربانی» و یا شماره تلفن‌های ۳۷۸۴۱۷۵۹۰ و ۰۲۵۳۷۸۴۱۷۶۹به جمع حامیان موسسه خیریه دارالاکرام بپیوندند.

انتهای پیام/۲۲۵۸