کشف ۱۲۱ کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس
کشف ۱۲۱ کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، سید محمود میرفیضی اظهار کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی از اقدام یکی از سوداگران مرگ مبنی بر انتقال مواد مخدر با یک دستگاه خودرو پراید از استان های جنوب شرقی کشور […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، سید محمود میرفیضی اظهار کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی از اقدام یکی از سوداگران مرگ مبنی بر انتقال مواد مخدر با یک دستگاه خودرو پراید از استان های جنوب شرقی کشور به سمت استان کرمان با خبرشدند و پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: در ادامه با اقدامات خاص پلیسی و تبادل اطلاعات به موقع با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان، خودرو مذکور در شهرستان سیرجان شناسایی و توقیف شد.

فرمانده انتظامی استان قم اظهار داشت: مأموران در بازرسی از خودرو، ۱۲۱ کیلو و ۱۰۰گرم تریاک کشف و متهم و همدستش را دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

میرفیضی تصریح کرد: پل ارتباطی تلفن ۱۱۰ به صورت شبانه روزی در خدمت مردم عزیز بوده و انتظار می رود شهروندان ضمن همکاری مستمر با پلیس در صورت مشاهده و یا اطلاع از هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق این سامانه به پلیس اطلاع دهند.