اعزام والیبالیست‌های قم برای قهرمانی کشور
اعزام والیبالیست‌های قم برای قهرمانی کشور

محمدمهدی حلوایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، اظهار کرد: کمیته مسابقات هیات والیبال به همین منظور برای برگزاری رقابت‌های جام رمضان برنامه‌ریزی کرده و این پیکارها ویژه رده سنی نونهالان برای شناخت ترکیب تیم اعزامی قم به رقابت‌های کشوری سال ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد. وی با بیان اینکه مسابقات با حضور والیبالیست‌های […]

محمدمهدی حلوایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، اظهار کرد: کمیته مسابقات هیات والیبال به همین منظور برای برگزاری رقابت‌های جام رمضان برنامه‌ریزی کرده و این پیکارها ویژه رده سنی نونهالان برای شناخت ترکیب تیم اعزامی قم به رقابت‌های کشوری سال ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه مسابقات با حضور والیبالیست‌های مستعد متولد یازدهم دی‌ماه سال ۱۳۸۵ به بالا برگزار می‌شود، اضافه کرد: با توجه به تصمیمات کمیته مسابقات هیات، تعداد نفرات هر تیم ۱۴ بازیکن، یک نفر مربی، یک  نفر کمک مربی و یک نفر سرپرست است.

رئیس هیات والیبال استان قم افزود: بازیکنانی که جدیدا به هر باشگاه پیوسته‌اند باید هر چه سریع‌تر نسبت به عقد قرارداد اقدام قانونی انجام دهند، ضمنا قرارداد رسمی و مکتوب همراه با رضایت محضری ولی یا قیم قانونی در یکی از دفاتر رسمی باید ضمیمه قراردادها باشد.

وی اضافه کرد: مسابقات به صورت  دو دست  از سه دست برگزار می‌شود و  امتیاز دست سوم ۱۵ در نظر گرفته شده، ضمن اینکه برگزاری رقابت‌ها منوط به شرایط مساعد از لحاظ وضعیت رنگ‌بندی شهر قم در موضوع ویروس کرونا بوده و با مجوز رسمی از ستاد کرونا استان امکان‌پذیر است.

حلوایی عنوان کرد: در صورت مجوز ستاد کرونا استان قم و اجازه رسمی، مسابقات بدون حضور تماشاگر و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی از جمله فاصله اجتماعی، ماسک، داشتن بطری آب مجزا و .. بعد از ظهر و قبل از وقت افطار برگزار می‌شود، ضمن اینکه میزبان رقابت‌ها سالن شهدای دروازه‌ری مجموعه ورزشی پیامبر اعظم (ص) است.

وی در پایان اظهار کرد: از مدیران عامل باشگاه‌های رسمی والیبال قم درخواست شده که نسبت به آماده‌سازی تیم خود برای شرکت در مسابقات جام رمضان اقدامات لازم را انجام دهند تا قبل از مراسم قرعه‌کشی شرایط قانونی و رسمی داشته باشند، ضمنا از حضور بازیکنانی که قرارداد رسمی و مکتوب نداشته باشند ممانعت به عمل می‌آید.

انتهای پیام / ۷۸۰۰۲