پشتیبانی ویژه از مترو قم برای راه اندازی فاز نخست
پشتیبانی ویژه از مترو قم برای راه اندازی فاز نخست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، عبدالله جلالی در نشست امروز برخی مدیران استان در ساختمان اداری سازمان قطار شهری قم با بیان این که مترو قم افت و خیزهایی را در طول سالیان اخیر تجربه کرده است اظهار کرد: بازدید امروز نشان داد که بستر کار […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، عبدالله جلالی در نشست امروز برخی مدیران استان در ساختمان اداری سازمان قطار شهری قم با بیان این که مترو قم افت و خیزهایی را در طول سالیان اخیر تجربه کرده است اظهار کرد: بازدید امروز نشان داد که بستر کار و همچنین اراده مسوؤلان برای به سرانجام رساندن این پروژه وجود دارد، اگرچه عقب ماندگی هایی هم در پروژه دیده می شود.

وی ادامه داد: خوشبختانه پشتیبانی های خوبی از این پروژه صورت گرفته است و می توان گفت این پروژه بویژه در راه اندازی فاز نخست خط یک با مشکل مالی مواجه نیست.

رئیس شورای اسلامی شهر قم افزود: آن چه مورد انتظار است، آن است که جبهه های کاری در این پروژه باید توسعه پیدا کند و حتی کارگاه این پروژه به فعالیتی در سه شیفت تبدیل شود.

وی اضافه کرد: همچنین انتظار دیگر آن است که چنان چه مسؤولان استان به دنبال راه اندازی فاز نخست خط یک در مهلت مقرر دو ماهه یعنی تا پایان خرداد ماه سال جاری هستند، باید پشتیبانی های خود را از این پروژه تقویت کنند.

جلالی با اشاره به پیگیری مسئله پشتیبانی املاکی پروژه قطار شهری قم در شورای اسلامی شهر بیان کرد: مبحث تملکات لازم برای راه اندازی برخی ایستگاه های مترو قم نیز در دست اقدام است.