به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا از قم، پیام جوادیان با اشاره به آغاز عملیات سم‌پاشی فضای سبز سطح شهر در پی شروع فصل آفات، اظهار کرد: این عملیات به مرور در کل مناطق شهر به‌طور گسترده اجرا خواهد شد. مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا از قم، پیام جوادیان با اشاره به آغاز عملیات سم‌پاشی فضای سبز سطح شهر در پی شروع فصل آفات، اظهار کرد: این عملیات به مرور در کل مناطق شهر به‌طور گسترده اجرا خواهد شد.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با بیان اینکه این عملیات در سطح منطقه هفت نیز آغاز شده است، افزود: عملیات سم‌پاشی عمومی در این منطقه از امشب آغاز شده و در خیابان‌های هدف، شهید پورزند، هفتم تیر، ساحلی، شهید کیوانفر، ایستگاه و کوچه‌های اطراف انجام خواهد شد.

جوادیان از همشهریان درخواست کرد که از قراردادن خودروها در کوچه‌ها و خیابان‌هایی که عملیات سم‌پاشی در آن‌ها انجام می‌شود خودداری کنند و گفت: همچنین همشهریان از بسته بودن پنجره‌های منازل از ساعت ۱۲ تا ۶ صبح اطمینان حاصل کنند.

وی با اذعان به اینکه این عملیات‌ها به‌صورت مستمر و در شرایط افزایش آفات برای حفاظت از فضای سبز شهر صورت می‌گیرد، تصریح کرد: خوشبختانه با همکاری مردم و انجام اقدامات کارشناسی و علمی در سم‌پاشی و مبارزه با آفات، این کار در سال‌های اخیر نتایج مطلوبی در حفاظت از سرمایه‌های سبز شهر داشته است.

 

بیشتر بخوانید: