ثبت نام۱۰۰ نفر در لیست شورای هماهنگی اصولگرایان قم/ارائه لیست نهایی ۱۵ اردیبهشت
ثبت نام۱۰۰ نفر در لیست شورای هماهنگی اصولگرایان قم/ارائه لیست نهایی ۱۵ اردیبهشت

ولی‌الله بیاتی امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در قم با بیان اینکه ۱۰۰ نفر برای حضور در لیست شورای هماهنگی اصولگرایان در انتخابات شورای شهر قم رزومه ارائه کردند، گفت: رزومه‌های این افراد بر اساس ۲۰ معیار با توجه به تخصص‌های موردنیاز در مدیریت شهری بررسی شد. وی با بیان اینکه بر اساس امتیازبندی […]

ولی‌الله بیاتی امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در قم با بیان اینکه ۱۰۰ نفر برای حضور در لیست شورای هماهنگی اصولگرایان در انتخابات شورای شهر قم رزومه ارائه کردند، گفت: رزومه‌های این افراد بر اساس ۲۰ معیار با توجه به تخصص‌های موردنیاز در مدیریت شهری بررسی شد.

وی با بیان اینکه بر اساس امتیازبندی صورت گرفته، ۳۵ نفر از این افراد در رتبه یک قرار گرفتند، اظهار کرد: به گونه‌ای برنامه‌ریزی کردیم که اگر انتظارات ما در افراد رتبه یک برآورده نشد از رتبه‌های دوم و سوم استفاده کنیم.

سخنگوی کمیته انتخابات شورای هماهنگی اصولگرایان استان قم با اشاره به وجود حداقل یک روحانی و یک خانم در لیست این شورا، خاطرنشان کرد: از جمله معیارهایی که برای افراد در نظر گرفته شده، تخصص‌های عمران، معماری، بودجه، حسابداری، آی تی، حقوقی و… است که بتواند نیازهای شهر را برطرف کند.

وی با اشاره به اینکه برای افراد زیر ۴۰ سال امتیاز خاصی قائل شده‌ایم، یادآور شد: سعی کردیم از جامعه نخبگانی و جوان‌ها نیز به نحوه مطلوب استفاده ببریم.

بیاتی از اعلام لیست نهایی شورای هماهنگی تا ۱۵ اردیبهشت خبر داد و تصریح کرد: شایعاتی که در خصوص پشت پرده و از قبل بسته شدن لیست شورای هماهنگی مطرح است صحت ندارد و بر اساس روالی که تعیین کردیم افراد برای حضور در لیست انتخاب می‌شوند و به کسی اجازه نفوذ و اعمال نظر شخصی را نمی‌دهیم.

وی با تأکید بر اینکه برای کسی سهمیه‌ای نداریم اما سعی کردیم از تمام مناطق شهر افرادی را در لیست قرار دهیم، گفت: بر اساس شاخص‌ها، رأی آوری و معیارها افراد را شناسایی کرده و در جلسه شورای هماهنگی رأی‌گیری می‌کنیم و هر کس بیشترین رأی را از ۲۵ نفر عضو شورای هماهنگی به دست آورد می‌تواند در لیست قرار بگیرد.

سخنگوی کمیته انتخابات شورای هماهنگی اصولگرایان استان قم با اشاره به مصاحبه حضوری با افرادی که رزومه ارائه کرده‌اند، ابراز کرد: شورای هماهنگی ضمن احترام به تمام کسانی که برای حضور در لیست این شورا ثبت‌نام کرده‌اند، افرادی را انتخاب خواهد کرد که معیارهای لازم را داشته و در مدیریت شهری اهل نظر بوده و دارای برنامه و تخصص باشند.

وی با اشاره به اهمیت حضور افراد رسانه‌ای در شورای شهر خاطرنشان کرد: بر همین اساس رزومه افراد را با نگاه خاص بررسی می‌کنیم تا بتوانیم شخص رسانه‌ای را نیز انتخاب کنیم اما در نهایت بر اساس شاخص‌ها و معیارهایی که از پیش تعیین شده تصمیم‌گیری می‌کنیم.