مجمع سالیانه هیئت ورزش‌های سه گانه استان قم برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،مجمع سالیانه هیئت ورزش‌های سه گانه استان قم با حضور گودرزی رئیس فدراسیون ترای اتلون کشور (سه گانه) و باهدف ارزیابی عملکرد هیئت از ابتدای سال تا کنون برگزار شد. رئیس فدراسیون ترای اتلون کشور با اشاره به اهمیت برگزاری مجمع […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،مجمع سالیانه هیئت ورزش‌های سه گانه استان قم با حضور گودرزی رئیس فدراسیون ترای اتلون کشور (سه گانه) و باهدف ارزیابی عملکرد هیئت از ابتدای سال تا کنون برگزار شد.

رئیس فدراسیون ترای اتلون کشور با اشاره به اهمیت برگزاری مجمع سالیانه هیئت‌های ورزشی گفت برگزاری این مجمع در بهبود عملکرد هیات ورزش‌های ۳گانه تاثیر بسزایی خواهد داشت.

او در ادامه عملکرد هیات ترای اتلون استان را مثبت ارزیابی کرد و افزود: این هیات از ابتدای سال ۹۸ پرقدرت و هدف‌مند برنامه ریزی کرده است.

رئیس هیئت ورزش‌های سه‌گانه استان نیز همچنین در این نشست با ارائه عملکرد هیئت سه‌گانه گفت از ابتدای سال تاکنون برگزاری مسابقات قهرمانی سه گانه کشور و لیگ استانی در سه مرحله از مهمترین اقدامات این هیئت بوده است.