خبرگزاری رسا با اعلام این خبر نوشت: آیت‌الله اعرافی، آیت‌الله محمود رجبی و حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسینعلی سعدی سه نامزد موردحمایت جامعه مدرسین برای حوزه انتخابیه تهران هستند.بر اساس این گزارش، در حوزه انتخابیه تهران پیش‌ازاین آیات تسخیری، امینی و بطحایی عضو مجلس خبرگان رهبری بودند که در سال گذشته دعوت حق را لبیک گفتند.کاندیدای موردحمایت جامعه […]

خبرگزاری رسا با اعلام این خبر نوشت: آیت‌الله اعرافی، آیت‌الله محمود رجبی و حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسینعلی سعدی سه نامزد موردحمایت جامعه مدرسین برای حوزه انتخابیه تهران هستند.
بر اساس این گزارش، در حوزه انتخابیه تهران پیش‌ازاین آیات تسخیری، امینی و بطحایی عضو مجلس خبرگان رهبری بودند که در سال گذشته دعوت حق را لبیک گفتند.
کاندیدای موردحمایت جامعه مدرسین در حوزه انتخابیه استان قم، آیت‌الله سید محمد سعیدی تولیت آستانه مقدسه کریمه اهل‌بیت (ع) است که باید با دیگر کاندیداها برای جانشینی مرحوم آیت‌الله محمد یزدی به رقابت بپردازد.
همچنین حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدحسن گلی از اساتید و علمای مازندران گزینه دیگر جامعه مدرسین است که از حوزه انتخابیه مازندران وارد کارزار رقابت‌های انتخاباتی میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری خواهد شد.
آیت‌الله سیدمحمدرضا مدرسی یزدی نیز برای حوزه انتخابیه خراسان رضوی مورد تأیید و حمایت جامعه مدرسین قرار گرفته تا با دیگر نامزدها برای جانشینی مرحوم آیت‌الله مصباح یزدی با یکدیگر به رقابت بپردازند.
گفتنی است، انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری قرار است، همزمان با انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۸ خردادماه در چهار حوزه انتخابیه فوق‌الذکر برگزار شود.