اولین اردوی گزارش نویسی خبرنگاران ایسنا در حرم حضرت معصومه برگزار شد
اولین اردوی گزارش نویسی خبرنگاران ایسنا در حرم حضرت معصومه برگزار شد

از آنجایی که شهر قم گنجینه ای تاریخی ومعنوی است و این ظرفیت هنوز میان بسیاری از مردم  ناشناخته است. خبرگزاری ایسنا قم به منظور آشنایی و شناخت ملموس ترخبرنگاران با ظرفیت های فرهنگی، مذهبی اجتماعی، تاریخی و… شهر قم و ارائه آموزش های تخصصی به خبرنگاران برای معرفی بهتر و جامع تر شهر کریمه […]

از آنجایی که شهر قم گنجینه ای تاریخی ومعنوی است و این ظرفیت هنوز میان بسیاری از مردم  ناشناخته است. خبرگزاری ایسنا قم به منظور آشنایی و شناخت ملموس ترخبرنگاران با ظرفیت های فرهنگی، مذهبی اجتماعی، تاریخی و… شهر قم و ارائه آموزش های تخصصی به خبرنگاران برای معرفی بهتر و جامع تر شهر کریمه اهل بیت(س) اقدام به برگزاری اردوهای علمی_آموزشی کرده است.
اولین اردوی آموزشی سال ۱۴۰۰ خبرگزاری ایسنا با همکاری واحد اطلاع رسانی حرم مطهر، با بازدید از حرم حضرت معصومه (س) آغاز شد.
در این برنامه که با رعایت کامل دستور العمل های بهداشتی برگزار شد از قسمت های مختلف حرم مطهر ازجمله مسجد اعظم، قبور بزرگان مدفون در حرم مطهر، حجره های گوناگون از جمله حجره شاه نشین قاجار در حرم مطهر، موزه حرم و… بازدید به عمل آمد.
شایان ذکر است که در موزه حرم مطهر اشیا نفیسی مانند قرآن های خطی، فرش ها و قالیچه های قبور پادشاهان قاجار، مسکوکات  کهن و گران‌بها ، درهای زرین و سیمین  و… نگهداری می‌شود که به دلیل شرایط قرمز کرونا تعطیل می باشد.

انتهای پیام