شکست عجیب دلسوختگان قم در فوتسال ایران
شکست عجیب دلسوختگان قم در فوتسال ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، تیم فوتسال دلسوختگان اهل بیت قم که میزبان دیدارهای مرحله نخست از فصل ۱۴۰۰ بازی‌های لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور است، بعد از دو برد ارزشمند به نخستین باخت خود در دور رفت از مرحله مقدماتی این بازی‌ها رضایت داد. […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، تیم فوتسال دلسوختگان اهل بیت قم که میزبان دیدارهای مرحله نخست از فصل ۱۴۰۰ بازی‌های لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور است، بعد از دو برد ارزشمند به نخستین باخت خود در دور رفت از مرحله مقدماتی این بازی‌ها رضایت داد.

نماینده فوتسال قم در سومین دوره حضور متوالی خود در مسابقات لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور، با هدایت سیدوحید غیاثی مدعی صعود به رقابت‌های لیگ دسته اول ایران است، تیمی که در سالن دو هزار نفری مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم به مصاف حریفان می‌رود و از سه بازی هم اکنون ۶ امتیاز دارد.

تیم فوتسال دلسوختگان اهل بیت قم در نخستین بازی خود از فصل ۱۴۰۰ لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور برابر تیم آروین قالا ماکو به میدان رفت و در پایان این مسابقه‌ جذاب و تماشایی که هفت بار توپ از خط دروازه‌ها عبور کرد، با نتیجه پرگل ۵ بر ۲ برابر حریف به برتری رسید تا شروع موفقی داشته باشد.

نماینده فوتسال قم در دومین بازی خود در این مرحله از رقابت‌ها که بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود، برابر تیم جنرال ویند سقّز به میدان رفت و در حالی که یک نیمه را با برتری سه بر صفر به پایان رساند، در نهایت با نتیجه ۴ بر ۲ حریف را برد تا از دو بازی با ۶ امتیاز صدرنشین شود.

سومین مسابقه تیم فوتسال دلسوختگان اهل بیت قم در این مسابقات برابر تیم فوتسال شهید کیان پار‌س‌آباد اردبیل برگزار شد، دیداری که کمتر هوادار قمی تصور می‌کرد پایان آن با شکست نماینده قم همراه باشد اما این اتفاق رخ داد و نماینده اردبیل با سه گل به سه امتیاز این بازی مهم دست یافت تا جای نماینده قم را در صدر بگیرد.

انتهای پیام / ۷۸۰۰۲