به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان کشورمان با هدایت یکی از بهترین‌ مربیان حال حاضر کشتی جهان یعنی محمد بنا راهی کشور قزاقستان شد، تیمی که مهدی ابراهیمی یکی از بهترین‌های فرنگی ایران و قم عضو […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان کشورمان با هدایت یکی از بهترین‌ مربیان حال حاضر کشتی جهان یعنی محمد بنا راهی کشور قزاقستان شد، تیمی که مهدی ابراهیمی یکی از بهترین‌های فرنگی ایران و قم عضو آن است.

اعزام تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا در حالی صورت گرفت که اعضای این تیم را فرنگی‌کاران اوزان ۵۵، ۶۰، ۶۳، ۶۷، ۷۲، ۷۷، ۸۲، ۸۷، ۹۷ و ۱۳۰ کیلوگرم تشکیل می‌دهند و مهدی ابراهیمی فرنگی‌کار مطرح قم در وزن ۸۲ کیلوگرم اعزام شد.

رقابت‌های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا روزهای ۲۴ و ۲۵ فروردین ماه در شهر آلماتی قزاقستان برگزار می‌شود و در ترکیب تیم اعزامی ایران به این مسابقات در وزن ۵۵ کیلوگرم پویا دادمرز، ۶۰ کیلوگرم مهدی محسن‌نژاد و ۶۳ کیلوگرم میثم دل‌خانی به مصاف حریفان می‌روند.

همچنین در وزن ۶۷ کیلوگرم حسین اسدی، ۷۲ کیلوگرم امین کاویانی‌نژاد، ۷۷ کیلوگرم پژمان پشتام، ۸۲ کیلوگرم مهدی ابراهیمی، ۸۷ کیلوگرم ناصر علیزاده، ۹۷ کیلوگرم مهدی بالی و وزن ۱۳۰ کیلوگرم علی‌اکبر یوسفی دیگر اعضای تیم اعزامی ایران به این رقابت‌ها را تشکیل می‌دهند.

مربیان تیم ملی در این تورنمنت آسیایی رسول جزینی، بهروز حضرتی‌پور و حبیب‌الله اخلاقی و عادل بالی‌تبار هستند، داور اعزامی ایران محمدابراهیم امامی است و این تیم به سرمربیگری محمد بنا با حریفان روبه‌رو می‌شود، تیمی که ماساژور آن محمد علیزاده، متخصص تغذیه رامین امیرساسان  و سرپرست آن سیدحجت کریمی است.

مهدی ابراهیمی فرنگی‌کار مطرح قم نخستین مدال آسیایی خود را سال ۲۰۱۳ از پیکارهای قهرمانی نوجوانان آسیا در شهر اولانباتور مغولستان کسب کرد و بعد از آن مدال‌هایی از مسابقات جوانان، امید و بزرگسالان به دست آورد و در رقابت‌های جهانی نوجوانان و جوانان و امیدها نیز به میدان رفته است.

انتهای پیام / ۷۸۰۰۲