دیدار جمعی از نمایندگان با علما و مراجع تقلید در قم
دیدار جمعی از نمایندگان با علما و مراجع تقلید در قم

حجت‌الاسلام سید صادق طباطبایی نژاد نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، امروز جمعی از نمایندگان (حدود ۱۵ نفر) با جمعی از علما و مراجع عظام تقلید در قم دیدار کردند که این دیدارها همچنان ادامه دارد. وی افزود: امروز  جمعی از نمایندگان با آیت‌الله شهرستانی مسؤول دفتر […]

حجت‌الاسلام سید صادق طباطبایی نژاد نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، امروز جمعی از نمایندگان (حدود ۱۵ نفر) با جمعی از علما و مراجع عظام تقلید در قم دیدار کردند که این دیدارها همچنان ادامه دارد.

وی افزود: امروز  جمعی از نمایندگان با آیت‌الله شهرستانی مسؤول دفتر آیت‌الله سیستانی در قم، آیت‌الله اراکی، آیت‌الله رجبی رئیس مؤسسه امام خمینی(ره)، آیت‌الله سعیدی تولیت حرم حضرت معصومه(س) دیدار و گفت‌وگو کردند که این دیدارها در بعدازظهر امروز نیز ادامه دارد و نمایندگان با آیت‌الله اعرافی دیدار و گفت‌وگو خواهند کرد.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این نشست‌ها یک دیدار نوروزی بود و جنبه تخصصی نداشت و در آن حجت‌الاسلام سید موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان گزارشی جامع از برنامه‌های کاری و در دستورکار مجلس به علما و مراجع عظام تقلید در قم ارائه کرد.

طباطبایی خاطرنشان کرد: در این جلسات علما و مراجع تقلید توصیه‌هایی را در حوزه اخلاقی و قانون گذاری به نمایندگان داشتند و مطالبی را در همین رابطه داشتند.

وی افزود: همان طور که گفتم این دیدارها همچنان ادامه دارد و دیدار با آیت‌الله اعرافی در دستورکار است.