پایان رقابت‌های انتخابی تیم کشتی فرنگی جوانان/ نفرات برتر مشخص شدند
پایان رقابت‌های انتخابی تیم کشتی فرنگی جوانان/ نفرات برتر مشخص شدند

– اخبار ورزشی – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا و جهان روزهای ۲۰ و ۲۱ فروردین ماه در سالن آزادی شهر سنندج استان کردستان برگزار شد. اسامی […]

– اخبار ورزشی –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا و جهان روزهای ۲۰ و ۲۱ فروردین ماه در سالن آزادی شهر سنندج استان کردستان برگزار شد.

اسامی نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم: ۱- امیررضا ده بزرگی (فارس) ۲- احمدرضا ناصرپور (فارس) ۳- محمدمهدی جواهری (قم) ۴- علی حاجی وند نورایی (خوزستان) ۵- طارق غبیشاوی (خراسان رضوی) و علیرضا غریب دشتی (گلستان).

۶۰ کیلوگرم: ۱- سعید اسمعیلی (خوزستان) ۲- رضا قیطاسی (خوزستان) ۳- امیرحسین خوانساری (خوزستان) ۴- عارف محمدی (خوزستان) ۵- عمران حق مرادی (کردستان) و محمد جانقلی (قم).

۶۳ کیلوگرم: ۱- ایمان محمدی (خوزستان) ۲- محمدامین جبالی فر (قم) ۳- امید احمدی (خوزستان) ۴- مرتضی نصیری (چهارمحال و بختیاری) ۵- امیرحین نریمان (کرمانشاه) و محمد غلامی (خوزستان).

۶۷ کیلوگرم: ۱- سید دانیال سهرابی (خوزستان) ۲- شاهین بداغی (خوزستان) ۳- محمدمهدی کشتکار (فارس) ۴- داود مختاری (اصفهان) ۵- علی عبدولی (خوزستان) و شایان ساعی (آذربایجان شرقی).

۷۲ کیلوگرم: ۱- امیر عبدی (قم) ۲- مرتضی پورعیسی (مازندران) ۳- رضا ساکی (خوزستان) ۴- امیرمحمد مرادی (کرمانشاه) ۵- علی اسکندری (اصفهان) و سجاد اختری (تهران).

۷۷ کیلوگرم: ۱- علیرضا مهمدی (خوزستان) ۲- محمدمهدی هداوند (تهران) ۳- مسعود کاوسی (خوزستان) ۴- امیررضا خلفیان (ایلام) ۵- علیرضا ارقش (خوزستان) و سید امیررضا چوبچیان (گیلان).

۸۲ کیلوگرم: ۱- محمد ناقوسی (خوزستان) ۲- محمدحسین محمودی (تهران) ۳- یاسین یزدی (مازندران) ۴- رضا اکبری (کردستان) ۵- محمدباقر میرزایی (تهران) و علیرضا دیناروند (خوزستان).

۸۷ کیلوگرم: ۱- علی عابدی (مازندران) ۲- سعید کریمی زاده (خوزستان) ۳- امیررضا اکبری (مازندران) ۴- مجید سلیمانی (خوزستان) ۵- امیرمحمد اسماعیل زاده (گیلان).

۹۷ کیلوگرم: ۱- مرتضی القوسی (مازندران) ۲- محمدصادق عبدالهی (قم) ۳- شایان حبیب زارع (خوزستان) ۴- سید حمید افتخاری (البرز) ۵- هادی قربانی (تهران) و ابوالفضل پایدار (خوزستان).

۱۳۰ کیلوگرم: ۱- امیرمحمد بیات (تهران) ۲- سعید حسین پور (خوزستان) ۳- حسن قربانی (اصفهان) ۴- حمیدرضا اوج زاده (البرز) ۵- فردین هدایتی (مازندران) و ابوالفضل لطفی (توابع تهران).

رقابت‌های انتخابی تیم‌ملی کشتی فرنگی جوانان ـ سنندج| نقض کامل پروتکل‌های بهداشتی در شرایط قرمز کرونایی + تصاویر