برگزاری کارگاه‌ آموزش مهارتهای پیش از ازدواج در خانه جوان استان قم
برگزاری کارگاه‌ آموزش مهارتهای پیش از ازدواج در خانه جوان استان قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار خبرگزاری برنا؛ دبیر موسسه مردم نهاد راهی به سوی نجات طی گفت و گویی از برگزاری کارگاه‌ رایگان آموزش مهارتهای پیش از ازدواج  خبر داد. مهرشاد بوستانی گفت: بر اساس بخشنامه هیئت وزیران مورخ ۲۷/۰۶/۱۳۹۷، وزارت ورزش و جوانان به عنوان متولی اصلی آموزش‌های قبل […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار خبرگزاری برنا؛ دبیر موسسه مردم نهاد راهی به سوی نجات طی گفت و گویی از برگزاری کارگاه‌ رایگان آموزش مهارتهای پیش از ازدواج  خبر داد.

مهرشاد بوستانی گفت: بر اساس بخشنامه هیئت وزیران مورخ ۲۷/۰۶/۱۳۹۷، وزارت ورزش و جوانان به عنوان متولی اصلی آموزش‌های قبل از ازدواج برای جوانان غیر دانشجو تعیین گردیده است. لذا با حمایت و همراهی معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان، این کارگاه به صورت رایگان و با استقبال پرشور جوانان در شرف ازدواج در خانه جوانان استان قم برگزار گردید.

این فعال اجتماعی معتقد است که کارگاه فوق موجب نهادینه‌سازی آموزش پیش از ازدواج به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در بروز آسیب‌های اجتماعی اعم از طلاق، اعتیاد، کودک آزاری، همسر آزاری و همچنین افزایش دانش و بینش جوانان در آستانه ازدواج در امر انتخاب همسر مناسب و کمک به فرآیند تصمیم‌گیری جوانان در آستانه ازدواج می‌شود.