آسمان قم در روز جمعه بارانی خواهد بود
آسمان قم در روز جمعه بارانی خواهد بود

محمد جواد ترابیان در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه آسمان قم چهارشنبه کمی ابری در برخی ساعات همراه با وزش باد و به تدریج افزایش ابر است، گفت: هوای استان قم در روز پنجشنبه نیمه ابری گاهی ابری، در ارتفاعات بارش پراکنده و در اواخر وقت وزش باد نسبتاً شدید خواهد بود. کارشناس […]

محمد جواد ترابیان در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه آسمان قم چهارشنبه کمی ابری در برخی ساعات همراه با وزش باد و به تدریج افزایش ابر است، گفت: هوای استان قم در روز پنجشنبه نیمه ابری گاهی ابری، در ارتفاعات بارش پراکنده و در اواخر وقت وزش باد نسبتاً شدید خواهد بود.

کارشناس هواشناسی استان قم با اشاره به اینکه هوای استان در روز جمعه نیمه ابری تا ابری، در برخی ساعات همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد می‌باشد، افزود: حداکثر دمای هوای امروز ۳۰ درجه، حداقل دمای هوای پنجشنبه ۱۳ درجه و حداکثر دمای هوا ۳۱ درجه، حداقل دمای هوای جمعه ۱۴ درجه و حداکثر دمای هوا ۳۰ درجه خواهد بود.

ترابیان ادامه داد: سرعت وزش باد امروز بین ۲۵ تا ۴۰ کیلومتر بر ساعت با جهت شمال غربی، پنجشنبه بین ۴۰ تا ۵۵ کیلومتر بر ساعت با جهت غربی و جمعه بین ۳۰ تا ۴۶ کیلومتر بر ساعت با جهت شمال غربی است.