فاز نخست سرای دانشجویی ایمان با حضور وزیر علوم در قم افتتاح شد

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، منصور غلامی وزیر علوم تحقیقات و فناوری که به‌ منظور بازدید، دیدار با دانشگاهیان و بهره‌برداری از طرح‌های عمرانی دانشگاهی صبح امروز به قم سفر کرده است فاز نخست سرای دانشجویی ایمان را افتتاح کرد. وی در بدو […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، منصور غلامی وزیر علوم تحقیقات و فناوری که به‌ منظور بازدید، دیدار با دانشگاهیان و بهره‌برداری از طرح‌های عمرانی دانشگاهی صبح امروز به قم سفر کرده است فاز نخست سرای دانشجویی ایمان را افتتاح کرد.

وی در بدو ورود تجدید میثاق با شهدای دانشگاه قم و افتتاح تصفیه‌خانه تأمین آب فضای سبز دانشگاه قم پرداخت.

در ادامه وزیر علوم فاز نخست سرای دانشجویی ایمان که به همت اربابی یکی از خیران احداث‌ شده را افتتاح کرد و همچنین طرح مجتمع فرهنگی رفاهی پردیس خواهران دانشگاه قم با مشارکت خیران کلنگ‌زنی کرد.

صبح امروز با حضور وزیر علوم تحقیقات و فناوری از پروژه مهم تصفیه‌خانه تأمین آب فضای سبز دانشگاه بهره‌برداری شد.

این پروژه با اعتباری بالغ‌ بر ۲۴ میلیارد ریال از محل اعتبارات مدیریت سبز وزارت علوم و با توان تصفیه روزانه ۶۰۰ مترمکعب برای تأمین آب مورد نیاز فضای سبز دانشگاه افتتاح شد.

تاخیر در افتتاح قطعه یک آزادراه تهران-شمال/ تاخیر ویژه در اجرای قطعه ۲ و ۳۲۲ پروژه بزرگ ورزشی در فارس افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شودنیروگاه برق‌آبی ۱۵۰ مگاواتی سردشت افتتاح شد

با توجه به کمبود شدید منابع آب شیرین در استان، استفاده از روش‌های نوین آبیاری، جایگزینی آبیاری با آب‌های سطحی جمع‌آوری‌ شده و آب خام حاصل از تصفیه از مهم‌ترین برنامه‌های دانشگاه در راستای برنامه‌های کلان ملی و استانی مدیریت سبز است.

همچنین با حضور وزیر علوم تحقیقات و فناوری عملیات عمرانی مجموعه رفاهی و فرهنگی پردیس خواهران دانشگاه آغاز شد، این مجموعه با همت و مشارکت خیران دانشگاه ساز به‌منظور توسعه امکانات رفاهی و فرهنگی بانوان دانشگاهی ساخته می‌شود.

با حضور منصور غلامی وزیر علوم تحقیقات و فناوری از ۱۰ واحد برای دانشجویان متأهل بهره‌برداری شد، این واحدها به همت خیر نیک‌اندیش اربابی و مشارکت دانشگاه، در واحدهای ۶۰ متری و با هزینه‌ای بالغ‌بر هفده میلیارد ریال ساخته‌ شده است.