رویداد عکاسی «فتوواک» با موضوع نمای مطلوب برگزار می شود
رویداد عکاسی «فتوواک» با موضوع نمای مطلوب برگزار می شود

به همت شهرداری قم و با همکاری جهاددانشگاهی واحد استان قم و در راستای تحقق اهداف سومین جشنواره نمای مطلوب جهت ترویج الگوی مناسب برای نماهای شهری و معرفی ارزش های معماری بومی و توجه به فرهنگ معماری ایرانی اسلامی، رویداد عکاسی  «فتوواک» برگزار می شود. این رویداد زیر نظر ابراهیم سلیمانی و اساتید معمار […]

به همت شهرداری قم و با همکاری جهاددانشگاهی واحد استان قم و در راستای تحقق اهداف سومین جشنواره نمای مطلوب جهت ترویج الگوی مناسب برای نماهای شهری و معرفی ارزش های معماری بومی و توجه به فرهنگ معماری ایرانی اسلامی، رویداد عکاسی  «فتوواک» برگزار می شود.
این رویداد زیر نظر ابراهیم سلیمانی و اساتید معمار در روز دوشنبه ٢٣ فروردین ماه با حضور عکاسان، معماران، دانشجویان و علاقمندان برگزار خواهد شد.
برگزاری رویداد عکاسی  «فتوواک» به عنوان یکی از بخش های جنبی سومین جشنواره نمای مطلوب فرصتی برای آشنایی بیشتر شرکت کنندگان با ارزش های بومی شهر مقدس قم و فنون و روش های به تصویر کشیدن آنها و همچنین بهره گیری از ظرفیت ها و ذوق عکاسان، معماران و علاقمندان برنامه ریزی شده است.
یادآور می شود، شرکت در این رویداد رایگان خواهد بود که علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشنر و همچنین ثبت نام به سایت qom.ir مراجعه و یا با شماره تلفن ٣٧٨٣٢٨٧٨ تماس حاصل نمایند.

 انتهای پیام