در صدد پشتیبانی و رفع موانع واحد های تولیدی در استان هستیم
در صدد پشتیبانی و رفع موانع واحد های تولیدی در استان هستیم

استاندار قم صبح امروز در حاشیه بازدید از واحدهای تولیدی استان در گفت و گو با خبرنگاران با در خصوص برنامه های اقتصادی امسال با توجه به شعار سال بیان کرد: با توجه به نامگذاری امسال توسط رهبر معظم انقلاب، در صدد پشتیبانی و رفع موانع واحد های تولیدی در استان هستیم. بهرام سرمست با […]

استاندار قم صبح امروز در حاشیه بازدید از واحدهای تولیدی استان در گفت و گو با خبرنگاران با در خصوص برنامه های اقتصادی امسال با توجه به شعار سال بیان کرد: با توجه به نامگذاری امسال توسط رهبر معظم انقلاب، در صدد پشتیبانی و رفع موانع واحد های تولیدی در استان هستیم.
بهرام سرمست با اشاره به تشکیل جلسات منظم شورا تسهیل گری و رفع موانع تولید استانداری در روزهای سه شنبه هر هفته، اظهار کرد: امروز از سه واحد صنعتی به منظور افتتاح یکی از واحد ها و راه اندازی فاز توسعه آنها بازدید صورت گرفت.
استاندار قم با اشاره به بازدید های صورت گرفته از واحدهای تولیدی پولاسا، ماشین ابزار و فریدولین، عنوان کرد: این واحد های تولیدی از دانش فنی بسیار بالایی برخوردار هستند و رویکرد مثبتی در امر صادرات و بومی سازی دارند.
سرمست با بیان اینکه از سیاست های تولید داخل و بومی سازی واحدهای تولیدی حمایت های لازم صورت می گیرد، تصریح کرد: درخواست های واحدهای تولیدی برای ادامه فعالیت در قالب مصوبات در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مطرح خواهد شد.

انتهای پیام