ثبت ۲ وقف جدید با نیت اجرای منویات رهبر معظم انقلاب در اصفهان
ثبت ۲ وقف جدید با نیت اجرای منویات رهبر معظم انقلاب در اصفهان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، فاطمه میرصالحان، واقف جوان اصفهانی است که در حال حاضر در رشته دکتری علوم سیاسی مشغول به تحصیل است. این واقف جوان اصفهانی متولد سال ۱۳۶۱ است، او از کودکی […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، فاطمه میرصالحان، واقف جوان اصفهانی است که در حال حاضر در رشته دکتری علوم سیاسی مشغول به تحصیل است.

این واقف جوان اصفهانی متولد سال ۱۳۶۱ است، او از کودکی به دنبال مطالعه و پیدا کردن راهکاری برای توسعه و پیشرفت بوده است، می‌گوید: در ارزیابی‌هایی که نسبت به زندگی افراد مختلف داشتم به این نتیجه رسیدم که وقف احسانی ماندگار است که حتی پس از مرگ نیز می‌تواند عامل خیر و توشه خوبی برای آخرت ما باشد.

میر صالحان با بیان اینکه برآورد من در افزایش کیفیت زندگی تبعیت از فرمایشات و منویات رهبر معظم انقلاب است، ادامه می‌دهد: ایشان در اظهارات، دستورات و سخنرانی‌های خود به دور از هر گونه دیدگاه سیاسی و یا جانبدارانه دغدغه مردم و مسلمانان را دارند و از این صلاح دیدم دارایی ام را برای تحقق منویات ایشان وقف کنم.

او ادامه می‌دهد: لطف خداوند شامل حالم شد که توانستم دارایی شخصی ام را برای اجرای منویات رهبر معظم انقلاب وقف کنم.

این واقف جوان که همواره عاشق ولایت بوده است، ابراز می‌کند: از این رو دو منزل مسکونی را در قم و جمکران خریدم و به این نتیجه رسیدم که برای ماندگاری آنها باید این دو خانه را وقف کنم.

او در خصوص واکنش اعضای خانواده‌اش در خصوص وقف اموالش اظهار می‌کند: در خانواده‌ام سلایق و تفکرات مختلفی وجود دارد اما در مجموع با این اقدام من موافقت کردند.

میر صالحان که همواره با پدرش در نماز جمعه شرکت می‌کند، ادامه ادامه می‌دهد: ارزش ریالی هر یک از این منازل مسکونی بیش از چهار میلیارد تومان است.

او که معتقد است با بررسی و مطالعه نسبت به وقف اموالش اقدام کرده است، می‌گوید: از هر طرف که رفتم برای موفقیت و ماندگاری به وقف رسیدم.

این واقف جوان اصفهانی در توصیه به جوانان می‌گوید: میثاق با رهبری نباید رها شود و همه جوانان اصفهانی باید به این امر توجه داشته باشند تا بازویی برای بصیرت افزایی در جامعه باشند.