تیم بسکتبال شهرداری گرگان در اولین بازی نیمه‌نهایی لیگ برتر پیروز شد
تیم بسکتبال شهرداری گرگان در اولین بازی نیمه‌نهایی لیگ برتر پیروز شد

در این مسابقه که امروز دوشنبه در تهران برگزار شد، تیم بسکتبال شهرداری گرگان در کوارترهای اول، سوم و چهارم به ترتیب با نتایج ۲۰ بر ۴، ۳۰ بر ۱۷ و ۲۹ بر ۲۴ حریفش را شکست داد اما در کوارتر دوم با نتیجه ۱۲ بر ۲۰ نتیجه را واگذار کرد. مهران شاهین‌طبع سرمربی تیم شهرداری گرگان […]

در این مسابقه که امروز دوشنبه در تهران برگزار شد، تیم بسکتبال شهرداری گرگان در کوارترهای اول، سوم و چهارم به ترتیب با نتایج ۲۰ بر ۴، ۳۰ بر ۱۷ و ۲۹ بر ۲۴ حریفش را شکست داد اما در کوارتر دوم با نتیجه ۱۲ بر ۲۰ نتیجه را واگذار کرد.

مهران شاهین‌طبع سرمربی تیم شهرداری گرگان برای این مسابقه در ابتدا پری پتی، نوید رضایی‌فر، محمد جمشیدی، آلاده آمینو و کیوان ریاعی را در مقابل شاگردان مصطفی هاشمی سرمربی تیم شیمیدر قم با ترکیب اولیه رافی درغوکاسیان، مهرداد آتشی، ای جی رولند، ارسلان کاظمی و ایکه چوکو دیگو به میدان فرستاد.

در این مسابقه آلاده آمینو بازیکن تیم شهرداری گرگان با کسب ۲۴ امتیاز و اثرگذاری ۳۷ به عنوان امتیازآورترین و موثرترین بازیکن میدان شد.

رقابت‌های مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال مردان باشگاه‌های کشور به صورت ۳ برد از ۵ مسابقه از امروز آغاز شد.

دومین مسابقه ۲ تیم شهرداری گرگان و شیمیدر قم چهارشنبه ۱۸ فروردین برگزار خواهد شد.

تیم‌های مهرام تهران و پالایش نفت آبادان ۲ تیم دیگر حاضر در مرحله نیمه نهایی هستند که اولین مسابقه خود را فردا برگزار خواهند کرد.

رقابت‌های این فصل لیگ برتر بسکتبال مردان باشگاه‌های کشور به علت شیوع کرونا به صورت متمرکز در تهران در حال برگزاری است.