۵۱ داوطلب برای نامزدی انتخابات شوراهای روستا در قم ثبت نام کردند
۵۱ داوطلب برای نامزدی انتخابات شوراهای روستا در قم ثبت نام کردند

مرتضی حیدری عصر دو شنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به آغاز نام نویسی از داوطلبان کاندیداتوری انتخابات شوراهای اسلامی روستا گفت: در اولین روز ثبت نام ۵۱ نفر موفق شده‌اند ثبت نام خود را برای نامزدی انتخابات شوراهای روستا کامل کنند. وی افزود: ۱۷ نفر برای شورای روستاهای بخش خلجستان، ۱۳ نفر برای […]

مرتضی حیدری عصر دو شنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به آغاز نام نویسی از داوطلبان کاندیداتوری انتخابات شوراهای اسلامی روستا گفت: در اولین روز ثبت نام ۵۱ نفر موفق شده‌اند ثبت نام خود را برای نامزدی انتخابات شوراهای روستا کامل کنند.

وی افزود: ۱۷ نفر برای شورای روستاهای بخش خلجستان، ۱۳ نفر برای روستاهای بخش مرکزی، ۱۴ نفر برای بخش کهک، ۵ نفر برای روستاهای بخش سلفچگان و ۲ نفر هم برای روستاهای بخش جعفرآباد ثبت نام کرده‌اند.

فرماندار قم همچنین با اشاره به ادامه ثبت نام از داوطلبان نامزدی انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در قم گفت: طی چهار روز گذشته فرایند ثبت نام ۵ نفر برای حوزه انتخابیه قم تکمیل شده است.

وی با اشاره به اینکه داوطلبان کاندیداتوری مجلس خبرگان برای حوزه‌های انتخاباتی دیگر هم می‌توانند در قم ثبت نام کنند گفت: تاکنون ۱۱ نفر برای حوزه انتخابیه تهران، ۴ نفر هم برای حوزه انتخابیه خراسان رضوی نام نویسی کرده‌اند و برای سایر حوزه‌های انتخابیه داوطلبی در قم ثبت نام نکرده است.