توصیه آیت‌الله سعیدی به شهردار قم/با سعه‌صدر ‌پروژه‌ها ‌را به سلیقه مردم پیش ببرید
توصیه آیت‌الله سعیدی به شهردار قم/با سعه‌صدر ‌پروژه‌ها ‌را به سلیقه مردم پیش ببرید

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از‌ قم‌، آیت‌الله سید محمد سعیدی ظهر امروز در دیدار با شهردار قم که در سالن محراب حرم حضرت معصومه(س) برگزار شد، اظهار داشت: در قم یک ویژگی‌هایی وجود دارد که مسئولان ما در اطلاع هستند و می‌طلبد به‌عنوان […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از‌ قم‌، آیت‌الله سید محمد سعیدی ظهر امروز در دیدار با شهردار قم که در سالن محراب حرم حضرت معصومه(س) برگزار شد، اظهار داشت: در قم یک ویژگی‌هایی وجود دارد که مسئولان ما در اطلاع هستند و می‌طلبد به‌عنوان سند بالادستی و اختصاصی کارها را دنبال کند.

وی افزود: آستان مقدس حضرت معصومه(س) یک نماد و هویت خاص در شهر قم است، این حضرت منشا آثار و برکات است و باید معرفی قم به‌عنوان حرم اهل‌بیت(ع) بیش‌ازپیش موردتوجه قرار گیرد.

آیت‌الله سعیدی با اشاره به وجود مسجد مقدس جمکران، بزرگان عالم دینی، در قم گفت: وجود حوزه علمیه منحصربه‌فرد در جهان تشیع و اسلام و همچنین حضور مراجع تقلید از سرمایه‌های بسیار عظیم این شهر است.

نماینده ولی‌فقیه در استان قم با تأکید بر اینکه قم خواستگاه انقلاب است، است، خاطرنشان کرد: تمام این ویژگی‌ها ضرورت‌ها را تفهیم و در پی آن راهبرد و خط‌مشی‌ها را مشخص می‌کند که باید در اولویت برنامه‌ها موردتوجه قرار گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود همکاری و هماهنگی تمام دستگاه‌هایی که به‌صورت مستقیم و یا غیرمستقیم با شهرداری در ارتباط هستند را یک ضرورت دانست و افزود: شهرداری دارای وظایف شهرداری زیادی است و این مهم بدون همکاری و کمک دستگاه‌های دیگر امکان‌پذیر نیست.

آیت الله سعیدی بابیان اینکه اگر شهرداری بخواهد به‌عنوان یک‌نهاد خدمت خوبی داشته باشد گفت: توجه به درخواست‌های مردمی با ایجاد ارتباط مناسب از طریق روابط عمومی مهم‌ترین موضوعی است که باید در اولویت اجرای برنامه‌ها قرار گیرد.

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) بیان کرد: نباید اجازه داد مسئله‌ای به  انتقاد کشیده شده و در رسانه‌های موردبحث قرار گیرد و سپس نسبت به رسیدگی آن موضوع اقدام کرد بلکه باید شهرداری با سعه‌صدر و ارتباط مناسب با شهروندان نظر آنان را در اجرای برخی برنامه‌ها را گرفته و کار را به سلیقه مردم پیش ببرد و پس‌ازآن اعلام کند، این کار با پیشنهاد مردمی انجام شد.

امام جمعه قم: واکسن ایرانی کرونا نشان از همت بلند جوانان ایرانی استامام جمعه قم: مسجد میراث عظیم در اسلام و مرکزی بزرگ در انقلاب اسلامی است

امام‌جمعه قم در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر درس گرفتن از پدیده‌ها در مدیریت شهری و توجه به انجام مدیریت هماهنگ با قدردانی از فعالیت‌های صورت گرفته در شهرداری قم خاطرنشان کرد: خوشبختانه با حضور دکتر سقاییان نژاد که از تحصیلات و تجربه برخوردار بود و دارای همکاران خوبی است کارها به‌خوبی و هماهنگ پیش می‌رود.

نماینده ولی‌فقیه در استان قم با تأکید بر اینکه شهروندان و زائران نقش مهمی در کارهای شهری دارند، افزود: همراهی آنان با شهرداری و خدماتی که ارائه می‌دهد می‌توان در پیشبرد برنامه‌های مؤثر باشد.