ضرورت ریسک پذیری در پروژه های شهری
ضرورت ریسک پذیری در پروژه های شهری

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، در این نشست که صبح امروز در ساختمان شهید باکری شورای اسلامی شهر برگزار شد، رئیس شورای اسلامی شهر قم با اشاره به وفاق و همدلی ایجاد شده در مجموعه مدیریت شهری اظهار کرد: این وفاق و همدلی سبب رضایت نسبی […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، در این نشست که صبح امروز در ساختمان شهید باکری شورای اسلامی شهر برگزار شد، رئیس شورای اسلامی شهر قم با اشاره به وفاق و همدلی ایجاد شده در مجموعه مدیریت شهری اظهار کرد: این وفاق و همدلی سبب رضایت نسبی شهروندان شده است.

عبدالله جلالی همچنین ابراز امیدواری کرد که رضایت نسبی مردم از خادمان خود در مدیریت شهری، موجبات خشنودی خداوند متعال را نیز فراهم سازد.

همچنین شهردار قم نیز در این جلسه به ضرورت ریسک پذیری در برخی هزینه کردهای مدیریت شهری بویژه در بحث های عمرانی اشاره و خاطر نشان کرد: البته پیش بینی های لازم برای تحقق درآمدها یک اصل است و باید دنبال شود.

سید مرتضی سقائیان نژاد در عین حال اضافه کرد: برخی بدهکاری های ایجاد شده برای آن بوده که کارهای عمرانی به پیش برود، چراکه همان پروژه های عمرانی اگر می خواست در شرایط فعلی انجام شود، حداقل به دو برابر بودجه نیازمند بود.

همچنین در نشست امروز شورای اسلامی شهر مقدس قم، کلیات گزارش حسابرسی بودجه سال ۱۳۹۸ شهرداری قم مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به تصویب اعضا رسید.

اصرار بر مصوبه قبلی این شورا درباره تعاونی مسکن نیروهای مسلح نیز بخش دیگری از این نشست بود، ضمن آن که اعضای شورای اسلامی شهر مقدس قم درباره ارجاع برخی مصوبات از سوی  کمیته تطبیق، با تعریف ردیف بودجه ای آن ها، این مصوبات را برای تأیید نهایی به کمیته تطبیق ارائه کردند.