خانواده شهدا سرمایه‌های معنوی هستند
خانواده شهدا سرمایه‌های معنوی هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام حسن هنرمند در دیدار با مدیرعامل و کارکنان بانک دی بیان کرد: گره گشایی از مشکلات ایثارگران از طریق ارایه تسهیلات همراه با تکریم این عزیزان از اقدامات ارزنده بانک دی در سال گذشته بوده است. مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام حسن هنرمند در دیدار با مدیرعامل و کارکنان بانک دی بیان کرد: گره گشایی از مشکلات ایثارگران از طریق ارایه تسهیلات همراه با تکریم این عزیزان از اقدامات ارزنده بانک دی در سال گذشته بوده است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و یادگاران هشت سال دفاع مقدس، خدمت به ارزش‌های انقلاب اسلامی است. خدمت شما به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران استان نزد خداوند مأجور است، سال گذشته شرایط سختی را بخاطر انتشار ویروس کرونا در مسیر خدمت‌رسانی پیش‌رو داشتید و ارایه خدمات به صورت مطلوب با رعایت دستورالعمل‌ها انجام شد.

حجت‌الاسلام هنرمند تأکید کرد: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران سرمایه‌های معنوی نظام اسلامی هستند و خدمت به ایشان از سوی بزرگان دین و حضرات معصومین(ع) مورد تأکید بوده و خود در این راستا الگو بوده‌اند و این نشان از اهمیت توجه به جایگاه این خانواده‌های معظم است. امروز نیز مقام معظم رهبری در دیدار و تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران الگوی سایرین هستند.

وی گفت: امید است بتوانیم در فرصت ایجاد شده برای خدمت به این خاندان معظم گام‌های موثری را برداریم.