رکورد بی سابقه تست روزانه کرونا در قم / ۱۵۸۹ تست سریع و pcr در روز ۱۴ فروردین
رکورد بی سابقه تست روزانه کرونا در قم / ۱۵۸۹ تست سریع و pcr در روز ۱۴ فروردین

معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی قم در اطلاعیه ای آورده است: در حالیکه فقط یک روز از نارنجی شدن وضعیت استان قم می گذرد تعداد تستهای انجام شده در استان به ۱۵۸۹ مورد در روز ۱۴ فروردین رسید. در این روز تعداد ۴۸۰ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمان سرپایی کرونا مراجعه نموده و […]

معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی قم در اطلاعیه ای آورده است: در حالیکه فقط یک روز از نارنجی شدن وضعیت استان قم می گذرد تعداد تستهای انجام شده در استان به ۱۵۸۹ مورد در روز ۱۴ فروردین رسید. در این روز تعداد ۴۸۰ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمان سرپایی کرونا مراجعه نموده و بیش از ۱۰۰۰ مورد، توسط تیمهای مراقبتی مرکز بهداشت مورد رهگیری قرار گرفته اند که فشار کاری بسیار  زیادی بر کارکنان حوزه بهداشت وارد کرده است.
علیرغم هشدارهای مکرر وزارت بهداشت بر محدود کردن دید و بازدید و سفرهای نوروزی و تجمعات و دورهمی ها، متأسفانه با کاهش میزان رعایت پروتکل های بهداشتی توسط همشهریان گرامی، شاهد افزایش چشمگیر موارد بیماری در سطح شهر هستیم.
امید است با رعایت شیوه نامه های بهداشتی توسط مردم فهیم و مراجعه بهنگام در صورت مشاهده علایم مشکوک به کرونا و رعایت صحیح قرنطینه خانگی در صورت لزوم بتوانیم هرچه سریع تر از گسترش بیماری جلوگیری کرده و آنرا مدیریت و کنترل نماییم.
انتهای پیام