نیازمند: امنیت و جایگاه زنان قمی را نباید خدشه دار کرد/دستگاه قضایی باید برخورد جدی کند

نرجس نیازمند، فعال فرهنگی در قم در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری برنا در قم با اشاره به سخنان سراسر توهین آمیز ابراهیم فیاض جامعه شناس، به زنان قمی گفت: ابراهیم فیاض به خود اجازه می‌دهد دختران و زنان قم را در قالب کاسبان فحشاء معرفی کند که این سخنان جای تعجب دارد. وی بیان داشت: […]

نرجس نیازمند، فعال فرهنگی در قم در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری برنا در قم با اشاره به سخنان سراسر توهین آمیز ابراهیم فیاض جامعه شناس، به زنان قمی گفت: ابراهیم فیاض به خود اجازه می‌دهد دختران و زنان قم را در قالب کاسبان فحشاء معرفی کند که این سخنان جای تعجب دارد.

وی بیان داشت: او نه تنها زنان با حجاب کامل را زیر سوال می‌برد، چنان تصویری از شهر مذهبی قم معرفی می‌کند که برخی تصور کنند زنان محجبه و با چادر که کنار خیابان ایستاده‌اند برای کسب درآمد و یا صیغه هستند. آنهم چهارتا چهارتا…!!!

این فعال فرهنگی تاکید کرد: چنین افاضاتی نه تنها توهین به همه مردم قم است بلکه بصورت جدی امنیت حضور بانوان قمی در سطح شهر و خیابان را با مشکل مواجه می‌کند. مبادا که با پیشنهاداتی از این قبیل روبرو شوند.

نیازمند افزود: مردم قم انتظار دارند نهادهای فرهنگی و دینی پاسخ مناسب به این هتاکی بدهند و دستگاه قضایی قم به صورت جدی، این موضوع را پیگیری نماید.

 

بیشتر بخوانید: