اعمال محدودیت های شرایط نارنجی کرونا در قم
اعمال محدودیت های شرایط نارنجی کرونا در قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از   تابناک، بهرام سرمست در حاشیه جلسه ستاد ملی کرونا که به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری برگزار شد، طی سخنانی از همراهی مردم قم در مناسبت های نوروز، جشن نیمه شعبان و روز طبیعت قدردانی کرد. او گفت: طی دو هفته اخیر […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از   تابناک، بهرام سرمست در حاشیه جلسه ستاد ملی کرونا که به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری برگزار شد، طی سخنانی از همراهی مردم قم در مناسبت های نوروز، جشن نیمه شعبان و روز طبیعت قدردانی کرد.

او گفت: طی دو هفته اخیر ضمن رعایت دستورالعمل های بهداشتی، شاهد برگزاری شایسته مناسبت های مذهبی و باستانی با رعایت پروتکل های بهداشتی بودیم.

استاندار قم با اشاره به آغاز خیز جدید شیوع کرونا در سطح کشور افزود: استان قم نیز وارد وضعیت نارنجی شده است که امیدواریم با اعمال محدودیت های جدید از موج چهارم کرونا در قم جلوگیری کنیم.

او در ادامه با بیان اینکه در سیاست های ستاد ملی کرونا هیچ گونه دوگانگی نسبت به سفر مذهبی و تفریحی وجود ندارد گفت : اصل اساسی فاصله گذاری اجتماعی و مدیریت هوشمند تجمعات و ترددهاست.

سرمست همچنین با اشاره به عدم رعایت برخی شهروندان و شکستن قرنطینه در زمان ابتلا به کرونا گفت: مقررات بازدارنده برای چنین افرادی که سلامت جامعه را به خطر می اندازند در نظر گرفته خواهد شد.

او در بخش دیگری از سخنان خود آغاز ماه مبارک رمضان در اواخر هفته ی آتی را مورد توجه قرار داد و با بیان اینکه طبق مصوبه ستاد ملی کرونا در شهرهای آبی و زرد امکان برگزاری مراسم مذهبی وجود خواهد داشت و برای شهرهای با وضعیت نارنجی و قرمز محدودیت ها و ممنوعیت هایی اعمال خواهد شد، تصریح کرد: برای مراسم شب های قدر نیز در جلسات آتی ستاد تصمیم گیری خواهد شد.