وزش باد شدید طی ۲ روز آینده در قم
وزش باد شدید طی ۲ روز آینده در قم

محمد جواد ترابیان در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه آسمان قم در روز شنبه قسمتی تا نیمه ابری، در برخی ساعات همراه با بارش پراکنده باران، رعد و برق خواهد بود، گفت: هوای استان از بعد از ظهر نیز همراه با وزش باد شدید و گرد و خاک است. کارشناس هواشناسی استان قم […]

محمد جواد ترابیان در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه آسمان قم در روز شنبه قسمتی تا نیمه ابری، در برخی ساعات همراه با بارش پراکنده باران، رعد و برق خواهد بود، گفت: هوای استان از بعد از ظهر نیز همراه با وزش باد شدید و گرد و خاک است.

کارشناس هواشناسی استان قم با اشاره به اینکه در روز یکشنبه وضعیت جوی، کمی تا قسمتی ابری در برخی ساعات همراه با وزش باد شدید و گرد و خاک خواهد بود، افزود: هوای استان در روز دوشنبه صاف و در برخی ساعات همراه با وزش باد خواهد بود.

وی حداکثر دمای هوای امروز را ۲۹ درجه عنوان کرد و ادامه داد: حداقل دمای هوای یکشنبه ۱۱ درجه و حداکثر دمای هوا ۲۵ درجه و حداقل دمای هوای دوشنبه ۶ درجه و حداکثر دمای هوا ۲۶ درجه خواهد بود.

ترابیان با بیان اینکه سرعت وزش باد امروز ۶۰ تا ۸۵ کیلومتر بر ساعت با جهت غربی خواهد بود، گفت: سرعت وزش باد در یکشنبه ۷۵ تا ۹۰ کیلومتر بر ساعت با جهت غربی و دوشنبه ۲۵ تا ۴۰ کیلومتر بر ساعت با جهت غربی است.