محدودیت‌های ترافیکی نیمه شعبان در قم اعلام شد/محدودیت تردد به مسجد مقدس جمکران به مدت ۴۸ ساعت
محدودیت‌های ترافیکی نیمه شعبان در قم اعلام شد/محدودیت تردد به مسجد مقدس جمکران به مدت ۴۸ ساعت

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، غلامرضا صدفی در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: مردم همچون گذشته پلیس را در اجرای هر چه بهتر طرح یاری کنند چرا که اجرای این محدودیت ها به جهت ایمنی و سلامت مردم و برابر مصوبات […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، غلامرضا صدفی در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: مردم همچون گذشته پلیس را در اجرای هر چه بهتر طرح یاری کنند چرا که اجرای این محدودیت ها به جهت ایمنی و سلامت مردم و برابر مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا است.

وی افزود: بنابر مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا از امروز ساعت ۶ صبح تمام معابر منتهی به مسجد مقدس جمکران به مدت ۴۸ ساعت محدودیت تردد برای انواع وسایل نقلیه و موتورسیکلت از میدان بقیه الله خیابان امام حسن عسکری(ع)، بلوار پیامبر اعظم(ص) ابتدای دور برگردان مقابل خیابان سمیه و بلوار شهید کبیری به سمت بلوار پیامبر اعظم(ص) و خیابان ظهور اعمال می شود.

رئیس پلیس راهور استان قم بیان کرد: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا ورود خودروهای با پلاک غیر بومی در روزهای یکشنبه و دوشنبه ۸ و ۹ فروردین به شهر قم ممنوع است.

ویژه‌برنامه‌های نیمه شعبان در چهارمحال و بختیاری؛ از کاروان خودرویی تا توزیع بسته‌های معیشتینیمه شعبان هیئت کجا بریم؟۳۰۰ برنامه ویژه نیمه شعبان در ایلام اجرا می‌شود

صدفی تصریح کرد: در خصوص منع تردد شبانه نیز از شب گذشته شروع محدودیت های تردد شبانه از ساعت ۲۱ به ۲۲ تغییر کرده است.

بیژن سلیمان پور معاون سیاسی امنیتی استاندار نیز در گفت گو با خبرنگاران با اشاره به لغو تمامی برنامه‌های نیمه‌شعبان بیان کرد: برابر مصوبات ستاد ملی مدیریت کرونا یکشنبه و دوشنبه ۸ و ۹ فروردین ماه از ورود هرگونه خودرو با پلاک غیربومی به شهر قم ممانعت به عمل می‌آید.

وی افزود: از تمام هموطنان عزیز می‌خواهیم از حرکت و مراجعه به سمت استان قم خودداری کنند چرا که هیچ‌گونه برنامه‌ای به مناسبت نیمه شعبان در قم برگزار نمی شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار گفت: محدودیت‌های ترافیکی داخل شهر قم نیز امروز و پس فردا برقرار خواهد شد و تمام مسیر‌های منتهی به مسجد مقدس جمکران اعم از بلوار پیامبر اعظم، بلوار مرجعیت و… مسدود خواهد شد.

هیچ‌گونه ایستگاه صلواتی، مراسم و تجمعی در قم  برگزار نمی شود

سلیمان پور بیان کرد: هیچ‌گونه ایستگاه صلواتی، مراسم و برنامه رسمی تجمعی به این مناسبت برگزار نخواهد شد و برنامه‌های این مناسب به صورت مجازی و از صداوسیما پخش می‌شود.

وی با بیان اینکه همه این تصمیمات مطابق با دستورات ستاد ملی کرونا و از بیم افزایش شیوع بیماری در کشور است خاطرنشان کرد: از همه هموطنان عزیز و شهروندان قم می‌خواهیم در منازل خود برنامه‌های تدارک دیده شده به این مناسبت را از طریق فضای مجازی و شبکه‌های تلویزیونی مشاهده کنند.