تقدیر استاندار قم از سربازان گمنام امام زمان(عج)
تقدیر استاندار قم از سربازان گمنام امام زمان(عج)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از روز یکشنبه روابط عمومی استانداری قم در پیام بهرام سرمست آمده‌است: در آستانه ولادتی دیگر، عطر خوش گل نرگس در هر کوی و برزنی پیچیده و  مشام منتظران را متبرک و معطر ساخته است. بسیار مشتاق بودیم که جشن های نیمه شعبان امسال با شور و هیجان همیشگی […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از روز یکشنبه روابط عمومی استانداری قم در پیام بهرام سرمست آمده‌است: در آستانه ولادتی دیگر، عطر خوش گل نرگس در هر کوی و برزنی پیچیده و  مشام منتظران را متبرک و معطر ساخته است. بسیار مشتاق بودیم که جشن های نیمه شعبان امسال با شور و هیجان همیشگی و با حضور انبوه عاشقان و ارادتمندان به امام عصر(عج) در مسجد مقدس جمکران و حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار شود.

پیام حاکیست: اما علیرغم میل باطنی و به دلیل بیم و نگرانی از احتمال شیوع ویروس کرونا همچنین در راستای تأمین و حفظ سلامت زائران عزیز به عنوان یکی از اولویت های مهم، مجبور به اعمال محدودیت هایی در پذیرش زائر و ورود به شهر مقدس قم در این ایام شدیم. امیدواریم این تصمیم مرضی رضای حق قرار بگیرد و ان شاء الله در سایه سار عنایت الهی و با ریشه کنی این ویروس منحوس در سال‌های بعد، مجدداً توفیق و افتخار میزبانی از این اجتماع باشکوه معنوی را داشته باشیم. 

پیام ادامه یافته است: فرخنده روز نیمه شعبان به نام روز سربازان گمنام امام زمان(عج) نامگذاری شده است. عنوانی که بسیار زیبا و برازنده و افتخاری والا برای کارکنان فداکار و خدوم مجموعه وزارت اطلاعات محسوب می شود. مجاهدانی که در عین گمنامی اما بی ریا و با صلابت و به عنوان چشمان تیزبین نظام، در راه تأمین امنیت و اقتدار کشور مجاهدت و جانفشانی می‌کنند.

در این پیام آمده است: کارنامه این مجموعه مقتدر طی سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی و در مأموریت‌ها و عرصه های مختلف کاری به ویژه در عرصه پیشگیری، کشف و خنثی سازی تهدیدات و توطئه‌های دشمنان و مبارزه هوشمندانه با مفاسد اقتصادی، کارنامه‌ای درخشان و مایه مباهات است و بدون شک مردم قدرشناس ایران اسلامی همواره پشتیبان و قدردان تلاش ها و خدمات ارزشمند سربازان گمنام امام زمان(عج) هستند.

پیام ادامه یافته است: اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر عرصه امنیت و قدردانی از زحمات شبانه روزی و طاقت فرسای حافظان امنیت، فرارسیدن سالروز میلاد مسعود یگانه منجی عالم بشریت، عدل گستر گیتی، حضرت بقیه الله الاعظم(عج) و روز سربازان گمنام امام زمان(عج) و هفته وزارت اطلاعات را به مردم شریف استان و تلاش گران عرصه امنیت و آرامش تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه خداوند منان تعجیل در فرج آن حضرت و عزت و سربلندی بیش از پیش ایران اسلامی را مسألت دارم.