حضور حضرات آیات جوادی آملی، نوری همدانی و سبحانی در سالگرد ارتحال علامه طباطبایی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس؛ سی‌وهشتمین سالگرد ارتحال آیت‌الله علامه سید محمدحسین طباطبایی مفسر قرآن کریم با سخنرانی سه مرجع تقلید در دارالقرآن علامه طباطبایی در قم برگزار می‌شود. مرتضى نجفى قدسى مدیر دارالقرآن علامه طباطبایى در گفت‌وگو با فارس از برگزاری بزرگداشت […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس؛ سی‌وهشتمین سالگرد ارتحال آیت‌الله علامه سید محمدحسین طباطبایی مفسر قرآن کریم با سخنرانی سه مرجع تقلید در دارالقرآن علامه طباطبایی در قم برگزار می‌شود.

مرتضى نجفى قدسى مدیر دارالقرآن علامه طباطبایى در گفت‌وگو با فارس از برگزاری بزرگداشت علامه طی سه شب در قم خبر داد و گفت: امسال هم بزرگداشت سالگرد ارتحال علامه طباطبایی طی سه شب در دارالقرآن علامه طباطبایی در قم برگزار و هر شب یکی از مراجع تقلید شامل حضرات آیات جوادی عاملی، جعفر سبحانی و نوری همدانی ضمن حضور د برنامه برای حاضران سخنرانی می‌کنند.

وی از برگزاری برنامه‌های بزرگداشت سالگرد علامه طباطبایی به صورت تخصصی خبر داد و گفت: به دلیل استقبال بالای علاقه‌مندان از این مراسم، برنامه به صورت تخصصی برگزار و هرشب یکی از گروه‌های حوزوی ضمن حضور در دارالقرآن علامه درباره موضوعاتی خاص به سخنرانی و ارائه مطلب می‌پردازند، همچنین سخنرانی مراجع هم با محوریت موضوع همان شب خواهد بود.

نجفی قدسی ادامه داد: اولین شب از برنامه بزرگداشت چهارشنبه ۲۲ آبان‌ و با همکاری و حضور مجمع عالی حکمت اسلامی برگزار می‌شود که در این مراسم اساتید علوم عقلی حوزه به سخنرانی می‌پردازند و آیت‌الله جوادی آملی هم در همین خصوص برای حاضران سخنرانی می‌کنند.

وی از حضور آیت‌الله سبحانی در دومین شب از بزرگداشت سالگرد علامه طباطبایی خبر داد و گفت: دومین شب سالگرد یک هفته بعد یعنی چهارشنبه ۲۹ آبان با همکاری انجمن اصول حوزه و با حضور اساتید سطوح عالی فقه و اصول برگزار و آیت‌الله جعفر سبحانی هم درباره موضوعات مرتبط سخنرانی می‌کنند.

مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی بااشاره به حضور اساتید خارج حوزه در سومین شب سالگرد علامه طباطبایی گفت: سومین شب از برنامه بزرگداشت پنجشنبه ۳۰ آبان‌ و با همکاری و حضور انجمن علمی ارتباطات و تبلیغ حوزه برگزار و در آن اساتید سطوح عالی و خارج حوزه از بیانات آیت‌الله نوری همدانی بهره‌مند می‌شوند.

وی در پایان از تجلیل از چهره‌های موفق در حوزه تبلیغ خبر داد و گفت: در آخرین شب از برگزاری بزرگداشت علامه طباطبایی از تعدادی از شخصیت‌های موفق در عرصه‌های تبلیغی باحضور آیت‌الله نوری همدانی تجلیل می‌شود.