درخشش دونده قمی بعد از ۲ سال دوری از میادین
درخشش دونده قمی بعد از ۲ سال دوری از میادین

محمدرضا اسحاقی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به حضور هشت دوومیدانی‌کار قمی در مسابقات داخل سالن باشگاه‌های کشور، اظهار کرد: این دوره از رقابت‌ها در هر دو بخش آقایان و بانوان به میزبانی تهران برگزار شد و نماینده‌های قم در قالب تیم‌های مختلف باشگاهی به میدان رفتند. وی عنوان کرد: […]

محمدرضا اسحاقی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به حضور هشت دوومیدانی‌کار قمی در مسابقات داخل سالن باشگاه‌های کشور، اظهار کرد: این دوره از رقابت‌ها در هر دو بخش آقایان و بانوان به میزبانی تهران برگزار شد و نماینده‌های قم در قالب تیم‌های مختلف باشگاهی به میدان رفتند.

وی عنوان کرد: در بخش مردان نماینده‌های قم علی سلامتیان در رشته ۶۰ متر مانع، سیدعلی حسینی در پرش با نیزه، امیر مقدمی در رشته‌های ۴۰۰ متر و ۴ در ۴۰۰ متر امدادی، محمدرضا فریدی در ۴ در ۴۰۰ متر امدادی، علی قاسم‌بابایی در رشته ۶۰ متر و مهدی رضایی در رشته‌های ۶۰ متر و ۴ در ۴۰۰ متر امدادی بودند.

اسحاقی با بیان اینکه در بخش بانوان زهرا رضایی در رشته پنج‌گانه و زهرا صفایی در رشته ۶۰ متر مانع به نمایندگی از قم به میدان رفتند، ابراز کرد: البته دو ورزشکار ملی‌پوش و رکورددار قم در کشور یعنی رضا ملک پور به دلیل حضور در اردوی آماده‌سازی در کشور ترکیه و محدثه ابراهیم‌پور به دلیل آسیب‌دیدگی در این مسابقات حضور نداشتند.

وی بیان کرد: در رقابت‌های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی باشگاه‌های کشور و در ماده پنج‌گانه بخش بانوان زهرا رضایی دونده قمی تیم معادن اردکان با کسب امتیاز ۲۵۱۷ به مقام سوم دست یافت و در ماده ۶۰ متر مانع زهرا صفایی دیگر دونده قمی این تیم با ثبت رکورد ۱۰ ثانیه و ۳۷ صدم ثانیه به مقام هفتم رسید.

وی افزود: همچنین در بخش آقایان و در ماده ۶۰ متر علی قاسم‌بابایی از تیم سایپا پس از گذراندن دو سال مصدومیت با ثبت رکورد ۶ ثانیه و ۸۳ صدم ثانیه به مقام سوم دست یافت، در همین ماده مهدی رضایی دونده قمی تیم سپاهان با ثبت رکورد هفت ثانیه و سه صدم ثانیه ششم شد.

دبیر هیات دوومیدانی استان قم خاطرنشان کرد: همچنین در ماده ۴۰۰ متر این دوره از پیکارهای قهرمانی داخل سالن باشگاه‌های کشور، امیر مقدمی دونده قمی تیم سپاهان با رکورد ۵۰ ثانیه و ۷۵ صدم ثانیه به مقام هفتم بسنده کرد و حسن نیک‌نظر دونده قمی تیم شهر جهانی یزد با رکورد ۵۱ ثانیه و چهار صد ثانیه هشتم شد.

انتهای پیام / ۷۸۰۰۲