جذب نیروهای جدید آتش‌نشانی در سال ۱۴۰۰
جذب نیروهای جدید آتش‌نشانی در سال ۱۴۰۰

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، عباس جعفری با اشاره به افزایش تصادفات در شهر قم در ایام نوروز و اعیاد شعبانیه، اظهار کرد: متأسفانه امسال نیز آمار تصادفات در قم بالا بوده که نیاز بوده بعضی از امکانات مانند دستگاه رهاسازی افزایش یابد. مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، عباس جعفری با اشاره به افزایش تصادفات در شهر قم در ایام نوروز و اعیاد شعبانیه، اظهار کرد: متأسفانه امسال نیز آمار تصادفات در قم بالا بوده که نیاز بوده بعضی از امکانات مانند دستگاه رهاسازی افزایش یابد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم از خرید ست هیدرولیک برای سازمان آتش‌نشانی خبر داد و افزود: سال ۹۹ هشت دستگاه هیدرولیک جدید خریداری‌شده و در مجموع ۱۴ ست هیدرولیک در اختیار سازمان آتش‌نشانی شهر قم قرارگرفته است.

جعفری ادامه داد: با استخدام نیروهای جدید ۲۰۰ دست لباس جدید نیز خریداری‌شده که شامل کلاه و دستکش نیز بوده که این تعداد نیاز سازمان را برطرف کرد.

وی استخدام ۶۰ نیروی جدید در سال ۹۹ را موردتوجه قرارداد و تصریح کرد: ۵۳ نیرو جذب و مستقرشده و تعداد باقی‌مانده در مرحله طی شدن کارهای اداری بوده و به‌زودی جذب سازمان می‌شوند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم ادامه داد: یکی از کارهای خوب امسال خرید چراغ‌قوه بوده است که در این راستا ۴۳۰ چراغ‌قوه جدید خریداری و در اختیار نیروهای آتش‌نشانی قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/۲۲۵۸